ÜZLETFEJLESZTÉSI VEZETŐ (LOGISZTIKA / GYÁRTÁSTECHNOLOGIA / IT MEGOLDÁSOK)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk egy nemzetközi cégcsoport tagjaként működő sikeres hazai vállalkozás innovatív termékazonosítási megoldások piacán. 30 éve partnerei Magyarország legnagyobb és közepes vállalatainak, akik az ellátási láncban dolgoznak: gyártók, szállítmányozók, logisztikai cégek, nagykereskedők, kereskedelmi láncok, közművek és önkormányzatok.
A világban nagy sebességű digitális átalakulás zajlik, ennek következtében a piac és üzleti lehetőség megragadásához és a kívánt fejlődés eléréséhez úgy látják most kell lépniük.

ÜZLETFEJLESZTÉSI VEZETŐ
pozícióba keressük most hozzájuk azt a kollégát, aki szívesen részt venne a világ egyik vezető technológiai megoldásainak értékesítésében, a kitűzött célok megvalósításában, a cég árbevételének növekedése érdekében.
Feladatok:
  • Üzletfejlesztési stratégia megvalósítása a cég árbevételének jelentős növekedése érdekében
  • Projekt típusú értékesítési lehetőségek feltárása, kiemelt üzletek, komplex megoldások értékesítése, új partnerek akvirálása
  • Az értékesítő csapat szakmai vezetése, munkatársak motiválása, fejlesztése, erőforrás tervezés
  • Az adott osztályok és értékesítők KPI mutatóinak kialakítása, a teljesítmények ellenőrzése, árrés adatok kiszámítása és bónuszkifizetések elszámolásának jóváhagyása
  • Megoldások és egyedi fejlesztések árazása, irányelv szerinti értékhatár felett az ügyvezetővel való jóváhagyatás
  • Kiemelt ajánlatok figyelemmel kísérése, tendereken való részvétel koordinálása
  • Sales és marketing értekezletek megtartása, külsős marketing manager munkájának koordinálása (csak az értékesítést közvetlenül támogató marketing folyamatok)
  • Beszállítókkal, partnerekkel való aktív kapcsolattartás, tárgyalások lebonyolítása
  • Ügyvezető igazgató munkájának aktív támogatása
Elvárások:
  • Felsőfokú gazdasági/vagy műszaki végzettség
  • Legalább 5-10 év szakmai tapasztalat (IT/Logisztikai/Gyártás iparágban – valamilyen megoldás, technológia értékesítésében)
  • Min. 3 év vezetői tapasztalat ugyanezen a területen
  • Erős kommunikációképes angol nyelvtudás (a szakmai anyagok angol nyelven érkeznek, így fontos ezen katalógusok megértése + szóban ritkábban, de egy-egy tárgyalás során előfordulhat)
  • B-kategóriás vezetői engedély
  • Proaktív, energikus személyiség
  • Ember-, és vevőközpontú szemlélet – vezető és nem főnök!

Amit kínálnak:

  • Kiemelkedő bércsomag (alapbér + eredmény utáni juttatás)
  • Céges autó magánhasználatra
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök (mobiltelefon, laptop)
  • A világ vezető technológiai megoldásainak értékesítése
  • Kiépült ügyfélkör és ismeretség
  • Családias környezet
  • Rendszeres továbbképzések
  • Stabil, biztos háttérrel rendelkező hazai vállalat, amely egy nemzetközi cégcsoport tagja

Munkavégzés helye:

  • Budapest, 4. kerületi központ
  • Partnerlátogatás, tárgyalások lebonyolítása esetén országos munkavégzés
Amennyiben szimpatikus a lehetőség, és úgy érzi szakmai tapasztalatai alapján maradéktalanul megfelel az említett elvárásoknak, úgy várjuk frissített szakmai önéletrajza elküldését honlapunkon keresztül!