PROJECT MANAGER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok megye

Munkaterület: GYÁRTÁS / TERMELÉS

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Project managert keresünk partnerünkhöz, a legmagasabb szintű vállalatok beszállítójához: elektronika- autó- orvostudományi és repülőipari területen!

Mik jellemzik a céget?
• Magas színvonalú, testre szabott megoldások!
• Legnagyobb erősség a korszerű technológiai háttér!
• Új megoldásokat fejlesztenek egy lépéssel a feltörekvő ipari tendenciák előtt!

Légy te is ennek a szakmai csapatnak a leendő munkavállalója, ahol a technológia és az innováció a mozgatórugó! Jelentkezz!

Feladatok:

Elvárások:

Előnyök:

Juttatások, ajánlat:

Egyéb információk:

Hasonló pozíciók

GYÁRTÁS / TERMELÉS | Budapest

Our partner produces high quality and luxury chocolate products, primarily for the European and Middle Eastern markets. We are looking for a specialist for the following position in their expanding team: PRODUCTION MANAGER

A hirdetés lejár 37 nap múlva