EHS VEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok megye

Munkaterület: GYÁRTÁS / TERMELÉS

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Tárgyalási szint

Az irodai feladatok mellett, a terepen történő munkavégzést is beillesztené a napi teendők közé?

Releváns ismeretekkel rendelkezik a környezetvédelemmel, hulladékgazdálkodással kapcsolatban is?

Van több éves vezetői gyakorlata EHS területen, ráadásul gyártó környezetben?

Ha a fenti kérdésekre IGENNEL válaszolt, érdemes tovább olvasnia, ez a lehetőség Önnek szól!

Partnerünk környezetbarát technológiával működő, zöldmezős beruházás keretében felépült gyárába keres új munkatársat az alábbi pozícióba:

EHS VEZETŐ

EHS VEZETŐ

Feladatok:
  • Egy kisebb létszámú csoport vezetése, a munka- tűz- és környezetvédelmi feladatok koordinálása, összefogása
  • Munka- és egészségbiztosítási rendszer kialakítása és felügyelete
  • Beruházási projektek munkavédelmi feladatainak, biztonsági és egészségvédelmi koordinátori tevékenységének ellátása
  • A meglévő és új beruházások és technológiai változások miatt felmerült kockázatelemzésben való részvétel
  • A meglévő és új berendezések munkavédelmi szempontú vizsgálatában, üzembe helyezésében való együttműködés
  • Hatósági engedélyekben előírt dokumentációs rend kialakítása, működtetése és folyamatos fejlesztése, hatósági kapcsolattartás
  • Riportok, jelentések készítése és megküldése a vezetőség részére
  • A vállalatnál érvényben lévő munka- és tűzvédelmi szabályok rendszeres karbantartása, ismertetése és ezek magas fokú betartásának ellenőrzése a gyár teljes területén
  • Napi jelentés készítése a területen feltárt hiányosságokról, és javaslatot tétel azok megoldására
  • Balesetek kivizsgálása, jelentések készítése, megelőző intézkedések és javaslatok előkészítése
  • Együttműködés a termeléssel és a társosztályokkal
Az állás betöltéséhez szükséges:
  • Felsőfokú munkavédelmi/ környezetmérnöki végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Legalább 3 éves EHS területen szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség, határozottság, céltudatosság
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Erős problémamegoldó készség, határozott fellépés
  • Rendszerszemlélet
  • B kategóriás jogosítvány
  • A pozíció munkaviszonyban tölthető be, alvállalkozóként nem.
Előnyként szolgál:
  • Biztonságtechnikai mérnöki végzettség
  • Emelőgép ügyintéző végzettség
  • A vállalat telephelyéhez közeli lakhely, vagy költözési hajlandóság

Amit a vállalat kínál:

  • Egy igazán stabil munkahely, kiemelkedő eredményekkel
  • Széles körű béren kívüli juttatások
  • Innovatív szakmai munkavégzés
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Kihívásokkal teli, felelős szakmai munka

Munkavégzés helye:

  • Szolnok környéke

 Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését,  kérjük JELENTKEZZEN  angol és magyar nyelvű szakmai önéletrajzával!

Hasonló pozíciók

MUNKA-/KÖRNYEZET-/TŰZVÉDELEM | Pest megye

Megbízónk csapatának további bővítéséhez keresünk  EHS KOORDINÁTORT Cégünkről:  Munka-, tűz- és környezetvédelmi szolgáltatóként dolgozunk országszerte és már külföldön is Referenciáinkat főleg a multinacionális cégekkel történő közvetlen együttműködés teszi ki  Folyamatos EHS és üzletfejlesztések jellemzik a cégcsoportot 3 kedvenc szavunk: csapat, biztonság, fejlődés  Idén ünnepeljük 13. születésnapunkat!  Közel 50 fős csapattal dolgozunk

A hirdetés lejár 2 nap múlva