IT ÉRTÉKESÍTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Alapfok szóban és írásban

Stabil háttérrel rendelkező magyar tulajdonban lévő, közel 30 éve sikeresen működő és folyamatosan fejlődő informatikai cég keres IT értékesítőt csapatába.
A cég ügyfelei a legkülönbözőbb iparágakból kerülnek ki, mint a gyártóipari, biztosító és pénzintézeti, gyógyszeripari, szolgáltatóipari, telekommunikációs, továbbá az államigazgatáshoz tartozó vállalatok közül. A felmerülő igényeket tapasztalt szakembereikkel a legújabb technológiák ismeretén alapuló komplett megoldásokkal szolgálják ki lefedve az informatikai portfólió széles körét.

Feladatok:

Elvárások:

Juttatások, ajánlat:

Egyéb információk:

Hasonló pozíciók

ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM | Budapest

Who is our Partner? Our partner provides energy business software solutions in the triangle of energy market regulations, informatics and applied mathematics for the liberalized electricity and gas market players such as Transmission Systems Operators, Storage Systems Operators, Energy Traders, Shippers, and Regulators. Their mission is to become one of Europe’s leading IT provider in the energy market. We are looking for a new colleague for the following position: INTERNATIONAL BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER- IT FIELD AND/OR ENERGY SECTOR (Full time, Project management, Budapest, Abdroad)

A hirdetés lejár 47 nap múlva