GYÁRTÁSELŐKÉSZÍTŐ (MŰSZAKI TERÜLETEN)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: GYÁRTÁS / TERMELÉS

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint vagy Német Kommunikációs/Társalgási szint

Partnerünk egy több, mint 160 évre visszatekintő, német tulajdonú, nagy komplexitású és rendkívül széles termékportfóliót gyártó vállalat.

Elsődleges profiljuk jellemzően a természettudományos kísérletekhez különböző oktatási anyagok, és eszközök gyártása és fejlesztése.

A növekvő megrendelésállomány és a vállalat bővülése miatt keresnek

GYÁRTÁSELŐKÉSZÍTŐ kollégát.

Főbb feladatok:
  • Munkatervek, alapanyagok, komponensek és segédanyagok rendelkezésre állásának a vizsgálata,
  • Gyártási anyagok, nyomtatványok idő- és szükséglet szerinti szétosztása a gyártási területen,
  • Határidők betartásának a felügyelete és jelentések készítése a gyártás alakulásáról,
  • Az esetleges gyártási csúszások felismerése, jelentése, hatékony megelőző intézkedések bevezetése,
  • Az anyagok biztosítása a termelés számára az anyaggazdával való egyeztetés után.

Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Érettségi,
  • Magas problémamegoldó mentalitás, önálló kezdeményező és a termelést kiszolgáló hozzáállás,
  • Német VAGY angol nyelv társalgási szintű ismerete,
  • Min. 1 év műszaki gyártóüzemi tapasztalat (ideális esetben diszponensként, gyártáselőkészítőként, szereléstechnikusként vagy gyártástechnikusként),
  • Min. felhasználói szintű MS Office ismeretek,
  • Valamely vállalatirányítási rendszer ismerete (SAP ismeret előnyt jelent),
  • Technikai vagy műszaki affinitás a műszaki termékek iránt.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Lakóhely 30km-es vonzáskörzetben,
  • SAP ismeretek.

Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés,
  • Munka egy nyugodt manufakturális környezetben,
  • Valóban érdekes és változatos feladatok,
  • Hosszútávú perspektíva,
  • Egyműszakos munkarend,
  • Utiköltség hozzájárulás.

Munkavégzés helye: Cegléd

Munkaidő: hétfőtől csütörtökig 06:00 - 15:00, pénteken 13:45-ig.

A hirdetésre olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik saját gépjárművel meg tudják közelíteni a helyszínt.

Amennyiben felkeltette érdeklődését a lehetőség, kérjük jelentkezzen magyar nyelvű önéletrajzával!

Hasonló pozíciók

LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS | Heves megye

Fontos számodra, hogy minőségi munkát adj ki a kezedből? Sikerként éled meg, ha bíznak tárgyalási készségedben, szervezési ügyességedben? Szeretnél egy kulcs pozícióban dolgozni? Erősséged az önálló gondolkodás és a pro-aktív feladatvégzés? HA, igen TÉGED keresünk! JELENTKEZZ, MOST! Ki a megbízó, aki hirdet? Partnerünk egy német tulajdonú cég gyártó központja. Az elmúlt 30 évben nyújtott teljesítményével elérte azt, hogy azon kevés piaci szereplők közé tartozik, akik vezető szerepet töltenek be a speciális, induktív alkatrészek globális piacán. Jelen vannak az energetikában, közlekedésben, megújuló energiatermelésben és az elektromos autók piacán. Termékeit az anyavállalaton keresztül a világ minden táján értékesíti, legnagyobb részben az Európai Unióban. Csapatukba keresünk most új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére: LOGISZTIKAI TERVEZŐ

A hirdetés lejár 12 nap múlva