ÜGYVEZETŐ (IT terület)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: VEZETŐI POZÍCIÓK

Munkatapasztalat: 10 évnél több

Nyelvtudás: Angol Tárgyalási szint

ÜGYVEZETŐ
(IT terület)

Partnerünk fő tevékenysége az alkalmazásfejlesztési tevékenységek ellátása. Tevékenységük jelentős részét a megrendelői igényeken alapuló egyedi szoftverfejlesztések teszik ki, de rendelkeznek saját fejlesztésű termékkel is. Fő küldetésük a magas szaktudást igénylő, komplex fejlesztési feladatok minőségi ellátása.

Jelenleg a cég élére keresünk olyan vállalkozó oldali tapasztalattal rendelkező agilis
ÜGYVEZETŐ IGAZGATÓT,
akinek célja a vállalat további piaci növekedésének megvalósítása.

Fő cél:
A vállakozás gazdasági mutatóinak nővelése.

Főbb feladatok:
  • A működtetéséhez kapcsolódó operatív cégvezetői feladatok (eredményes, hatékony és gazdaságos működtetés, munkáltatói jogkör gyakorlása)
  • A cég továbbfejlesztése és korszerűsítése, a csapat motiválása és irányítása, belső kontrollrendszer működtetése, erőforrástervezés
  • A fejlesztés, az értékesítés és marketing feladatok, illetve az adminisztráció összehangolása
  • Új partnerek, piacok megszerzése, nyitás a vállalati és pénzügyi szféra, illetve külföld felé
  • Hatékonyságot növelő intézkedések kidolgozása és bevezetése
  • A céges előírások, fejlesztési módszertan betartásának ellenőrzése
  • Éves üzleti terv kidolgozása és megvalósítása
  • Szerződéses állomány kezelése
  • Tárgyalások lebonyolítása
  • Projekt menedzserek szakmai segítése
  • Riportálás a tulajdonosok részére
  • People menedzsment

Elvárások:
  • Felsőfokú gazdasági és/vagy műszaki végzettség
  • Legalább 15 éves IT munkatapasztalat (elsősorban szoftverfejlesztés)
  • Legalább 5 éves vezetői tapasztalat 15-25 fő irányításában
  • Tárgyalási szintű angolnyelv-tudás
  • Vállalkozó oldali tapasztalat
  • Élő kapcsolatrendszer sw fejlesztés ill. IT területről

Kompetenciák:

  • Stratégiai szemlélet és gondolkodásmód; eredményorientáció; erős írásbeli és szóbeli kommunikációs képesség; leadership kompetenciák

Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem (alapfizetés + eredmény utáni juttatás)
  • Laptop, telefon
  • Cégautó tárgyalás alapja
  • Bejelentett munkaviszony
  • Profi csapat
  • Stabil pénzügyi háttér

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Jelentkezéshez küldje el magyar nyelvű, frissített önéletrajzát!

Hasonló pozíciók

INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ | Pest megye

Megbízónk több, mint 25 éve van jelen a piacon, megbízható piaci jelenlétüknek köszönhetően napjainkra az egyik legjelentősebb hazai IT megoldásszállítóvá váltak, legyen szó rendszerek integrációjáról, oktatásról, teljes körű IT biztonsági megoldásokról, nagy megbízhatóságú és magas rendelkezésre állású rendszerekhez nyújtott különböző támogatási szolgáltatásokról illetve alkalmazások fejlesztéséről. .NET technológiai üzletáguk élére keresünk most számukra SZOFTVERFEJLESZTÉSI IGAZGATÓ pozícióba az új kollégát.

A hirdetés lejár 10 nap múlva
INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ | Budapest

Our partner enable digital transformation by delivering end-to-end solutions with unique’s technology. Their unique technology is a worldwide known, leading digital process automation (DPA) and customer engagement software providing solutions for the biggest companies in the world. By becoming a their unique technology developer you will have the chance to scale your career up and work on international projects with us at prominent enterprises. Become an ambassador of the future NOW by mastering development on a unique Platform! We are looking for the deputy manager of the Budapest consultant / development team: SOFTWARE ENGINEERING MANAGER

A hirdetés lejár 33 nap múlva

Our partner is a global company with production, sales and trading activities throughout the value chain. A new organizational unit has been created for our partner, which operates as an in-house service provider within the corporate group. Its main mission is to provide IT, financial and human resource services to all sectors of the company. We are looking for a specialist for the following position in their expanding team: SAP SOLUTION & DELIVERY MANAGER

A hirdetés lejár 44 nap múlva