PLC PROGRAMOZÓ (EGYEDI GÉPGYÁRTÁS TERÜLETÉN)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Fejér megye

Munkaterület: GYÁRTÁS / TERMELÉS

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Mérnökként mindig az egyedi mérnöki megoldásokat keresi?
Olyan helyet keres, ahol a szakmai fejlődés és a változatosság biztosított?
Szeretné végigkísérni az egyedi gépek létrejöttét a tervezés fázisától egészen a beüzemelésig?

Ha ezekre a kérdésekre IGENNEL válaszolt, akkor most ez a lehetőség Önnek szól!

Megbízónk fő profilja csúcsminőségű, egyedi gépek-, szerszámok és berendezések gyártása az autóipar számára és ezen gyártott eszközök széles körű szervizelése külföldön és belföldön.

Móri székhelyű telephelyükre keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba: PLC PROGRAMOZÓ (EGYEDI GÉPGYÁRTÁS TERÜLETÉN).

Ideális pályázónk, olyan villamos-vagy mechatronikai mérnök, aki rendelkezik már min. 2 éves tapasztalattal PLC programozásban, és szeretné tudását tovább fejleszteni egyedi gépgyártási területen.

Tervezői feladatkörre / ez irányú képzésre van lehetőség!

Feladatok:

Elvárások:

Előnyök:

Juttatások, ajánlat:

Egyéb információk:

Hasonló pozíciók

MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK | Budapest

SENIOR SZAKEMBEREK SZÁMÁRA KIVÁLÓ SZAKMAI LEHETŐSÉG! Ha szeretne új kultúrákat megismerni! Ha szeretne egy szakmailag képzett villamosmérnök csapathoz csatlakozni! Ha imád szerelni és problémákat megoldani! Ha él-hal a gáz és diesel motorokért! Akkor ez a lehetőség MOST ÖNNEK SZÓL! Ügyfelünk egy európai multinacionális cégcsoport magyarországi leányvállalata, mely vállalat az erőművi és hajózási piacon meghatározó szerepet tölt be. 2013-ban, nettó árbevételük 4,7 milliárd euró, mintegy 18.700 alkalmazottal. A vállalat közel 200 helyszínen 70 országban működik szerte a világban. Hazánkban folyamatosan bővülő szervizes csapatukba keresünk kizárólag villamossági területen szerzett végzettséggel, társalgási szintű angol nyelvtudással és szakmai gyakorlattal rendelkező új szakembert az alábbi pozícióba: VILLAMOS SZERVIZMÉRNÖK Versenyképes bérezés, valamint a kiküldetések után járó bérpótlékok, európai kultúra és nagyszerű csapat várja az új szakembert!

A hirdetés lejár 17 nap múlva
GYÁRTÁS / TERMELÉS | Vas megye

Mérnökként szereti a technológiai kihívásokat? Szeretne részt venni egy zöldmezős beruházásban? Szeretne részt venni egy gyár teljes technológiai kivitelezésében? Ha ezekre igen a válasza, akkor Ön ezt az állást keresi! PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK A TAPASZTALT SZAKEMBEREK MELLETT! Ügyfelünk filozófiájuk szerint inkább okosabban dolgoznak és nem keményebben. Ennek eredménye, hogy széleskörben úgy emlegetik őket, mint a 'Legjobb Munkahelyet'. Ők gyártják a világ több legnépszerűbb és legmegbízhatóbb élelmiszeripari márkáját is és állandó elkötelezettséggel haladnak a tudományos kutatásokban és az egészséges élelmiszeripari termékek gyártásában. Ügyfelünk, a világ vezető élelmiszeripari vállalata. Központjuk Svájcban van, világszerte közel 280 000 embert foglalkoztatnak, 449 gyárat üzemeltetnek, termékeiket 130 országban forgalmazzák. Gyártódivíziójuk negyedik gyáregységét kezdi felépíteni, ezért projekt csapatuk keres új munkatársat olyan szakember személyében, aki villamosmérnök vagy gépészmérnök végzettséggel rendelkezik. A pozíció megnevezése: PROJEKTMÉRNÖK (ZÖLDMEZŐS BERUHÁZÁS) Kihívások, melyekben napi szinten részesülhet: Új gyáregység elindítása a tervezési folyamatoktól a beszerzéseken, tervezéseken át a gépek üzembe helyezéséig a gyáregység átadásával bezárólag a termelési osztály részére, a gyár épületvillamossági és automatizálási feladataival együtt.

Partnerünk hazai és nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező, erősáramú berendezések vizsgálatával foglalkozó, elismert vizsgálólaboratórium. Csapatuk bővülése miatt keresnek új szakembert az alábbi pozíció betöltésére: VILLAMOSMÉRNÖK (VIZSGÁLATI TERÜLET)