KERESKEDELMI VEZETŐ (ENERGIASZEKTOR)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM

Pozíciószint: Felsővezető

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szívesen dolgoznál egy piacvezető energetikai vállalatnál?

Új kihívást keresel a karrieredben, így szívesen részt vennél egy induló üzletág felépítésében?

Releváns kereskedelmi tapasztalattal és aktív kapcsolatrendszerrel rendelkezel az energiaszektorban?

Amennyiben minden kérdésre igennel feleltél, jelentkezz, hiszen téged keresünk Ügyfelünk számára!

Mit lehet tudni Megbízónkról?

Partnerünk egy piacvezető vállalat az energetikai szegmensben. Bővülő csapatukba keresünk most szakembert, egy új üzletág kiépítésére, az alábbi pozícióba:

Milyen feladatok várnak Rád?
  • Villamosenergia-fogyasztói portfólió felépítése és menedzselése
  • Új ügyfelek szerzése, ajánlatok készítése
  • Részvétel az árazási stratégia kialakításában
  • Kapcsolattartás a kiemelt partnerekkel
  • Kereskedelmi hálózat felépítése
  • Aktív részvétel a cég marketing stratégiájának kialakításában
  • Offline és online marketing eszközök stratégiai menedzselése

Milyen elvárásoknak kell megfelelned a pozíció betöltéséhez?
  • Szakirányú, gazdasági vagy mérnöki felsőfokú végzettség
  • Energia-kereskedelmi piacon szerzett minimum 2 éves szakmai tapasztalat és aktív kapcsolatrendszer
  • Jó kommunikációs képesség, kereskedelmi szemlélet
  • Gyakorlati ismeretek a magyar energia-kereskedelmi piacról
  • Aktív, felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Terhelhetőség, precizitás, megbízhatóság, önálló munkavégzésre való képesség

Milyen juttatások várnak a pozícióért cserébe?
  • Piacképes alapbér + egyéb juttatások (céges gépjármű) megbeszélés szerint
  • Rugalmas munkaidő
  • Stabil vállalati háttér

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül!

Munkavégzés helye: Budapest, I. kerület