SZOFTVERFEJLESZTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Gimnázium Felsőfokú tanfolyam Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szívesen foglalkoznál meglévő rendszerek továbbfejlesztésével és supportjával?

Rendelkezel legalább 3 éves, SQL és C# fejlesztésben szerzett szakmai tapasztalattal?

Ezen felül tudásodat gyártó/logisztikai környezetben szerezted?

Amennyiben minden kérdésre igennel feleltél, jelentkezz, hiszen téged keresünk Partnerünk számára!

Mit lehet tudni Megbízónkról?

Partnerünk az ország legnagyobb gépjármű logisztikával foglalkozó vállalata - Magyarországon kívül még 11 másik országban vannak jelen szolgáltatásaikkal.
Osztrák hátterű cég, jelenleg több, mint 300 főt foglalkoztatnak.
Bővülő informatikai csapatukba keresünk most új fejlesztőt az alábbi pozícióba:

C# SZOFTVERFEJLESZTŐ

Milyen feladatok várnak Rád?
  • Saját fejlesztésű vállalatirányítási és logisztikai rendszerünk és az ahhoz kapcsolódó egyedi megoldások, interfészek fejlesztése, hibák javítása
  • Projektvezető technikai támogatása
  • SQL fejlesztés: lekérdezések, kimutatások készítése, programozási feladatok ellátása
  • Microsoft C# /.Net alapú üzleti alkalmazásfejlesztés egy logisztikai vállalatnál

Milyen elvárásoknak kell megfelelned a pozíció betöltéséhez?

  • Stabil, legalább 3 éves szakmai tapasztalat C# /.NET fejlesztésben
  • SQL fejlesztésben szerzett szakmai tudás
  • Hajlandóság és képesség meglévő szoftver rendszerek megismerésére, továbbfejlesztésére
  • Erős analitikai és problémamegoldó képesség
  • Rugalmas, nyitott, dinamikus személyiség, aki kiválóan átlátja az üzleti és egyéb folyamatokat

Előnyt jelent…

  • AS/400 adminisztrátori \ rendszergazdai tapasztalatok
  • AS/400 fejlesztési tapasztalat (RPG)
  • Angol nyelvismeret (az osztrák központtal történő levelezéshez, dokumentáció értéshez szükséges)
  • 3-5 év fejlesztői tapasztalat logisztikai, ipari környezetben
  • Agilis, Scrum tapasztalat

Milyen juttatások várnak a pozícióért cserébe?
  • Tapasztalathoz illeszkedő, versenyképes alapbér
  • Bejárás támogatás
  • Stabil vállalati háttér
  • Kihívást jelentő szakmai feladatok
  • Fejlődési lehetőség
  • Az első fél év után home office lehetőség, megbeszélés szerint

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül!

Munkavégzés helye: Budaörs

Hasonló pozíciók

INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ | Budapest

Our partner enables digital transformation by delivering end-to-end solutions with their unique technology. Their technology is a worldwide known, leading digital process automation (DPA) and customer engagement software providing solutions for the biggest companies in the world. By becoming a their colleague you will have the chance to scale your career up and work on international projects with them at prominent enterprises. Become an ambassador of the future NOW by mastering the development on a unique Platform! They are currently looking for a new member in their team as: SENIOR DEVOPS ENGINEER

A hirdetés lejár 1 nap múlva

Our partner enables digital transformation by delivering end-to-end solutions with their unique technology. Their technology is a worldwide known, leading digital process automation (DPA) and customer engagement software providing solutions for the biggest companies in the world. By becoming a their colleague you will have the chance to scale your career up and work on international projects with them at prominent enterprises. Become an ambassador of the future NOW by mastering the development on a unique Platform! They are currently looking for a new member in their team as: DATA ENGINEER

Our client is one of the biggest software developer companies in Hungary. They are currently looking for DATA ENGINEER focusing on their Retail and Mobility division.

A hirdetés lejár 6 nap múlva