ELADÓ/CSOMAGOLÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk hegesztőgépek, plazmavágók, hegesztéstechnikai tartozékok és segédanyagok, védőeszközök beszerzésével, javításával, szállításával és beüzemelésével foglalkozik.
Jelenleg bővülő csapatukban keresünk

munkatársat

Főbb feladatok:
  • Kiszállítások egyeztetése a csapattal
  • Beérkező ügyfelek kiszolgálása
  • Árajánlat készítés
  • Másnapi áru összekészítése és becsomagolása
  • Számlák rendezése az ügyfelekkel
  • Raktári feladatok ellátása és a rend fenntartása

Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Önálló munkavégzés

Előny:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Targonca vezetői tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Amit a cég kínál:
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Biztos, hosszútávra szóló munkalehetőség
  • Céges mobiltelefon magánhasználatra is

Munkaidő:
  • Nappali munkarend, Hétfőtől Péntekig

Munkavégzés helye:
  • Dunakeszi, könnyen megközelíthető vonattal és volánbusszal

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, várjuk jelentkezését frissített önéletrajza benyújtásával!

Hasonló pozíciók

LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS | Pest megye

Érdekli Önt a logisztika és a raktározás világa? Targonca vezetői tapasztalattal rendelkezik? Ezeken felül igényes munkavégzés jellemzi Önt? - Ne görgessen tovább, várjuk jelentkezését! Partnerünk fő profiljuk a csúcsminőségű kerékpáros kiegészítők és alkatrészek forgalmazása. 1992 óta van jelen Magyarországon.Csapatukba keresünk egy műszakos munkarendbe új kollégát KOMISSIÓZÓ/RAKTÁROS pozícióba.

A hirdetés lejár 16 nap múlva

Megbízónk 25 éves múlttal rendelkező, az ipari disztribúcióban nemzetközi szinten is vezető szerepet betöltő vállalat. A cég fő profilja karbantartási termékek ( Pl.: csapágyak, láncok, anyagmozgatáshoz, hidraulikához és vezérléstechnikához kapcsolódó termékek) és szolgáltatások nyújtása ipari felhasználók számára. Számukra keresünk új munkatársat egy műszakos munkarendbe Budapesten található kereskedésükbe MŰSZAKI RAKTÁROS pozícióba.

A hirdetés lejár 6 nap múlva