HR ÉS MUNKAÜGYI ÜGYINTÉZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: HR / MUNKAÜGY

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk a Vállalkozásközpont keresi back office csapatának új tagját egy tapasztalt és emberekkel nagyon jól bánó HR ügyintéző személyében – mielőbbi kezdéssel!

pozíció

Feladataid:
  • naprakészen vezeted a kb. 60 fős csapat jelenléti íveit, egyezteted a távolléteket, figyelemmel kíséred az éves szabadságok kiadását, túllépéseket
  • rendszerezel és rendet tartasz a munkaügyi és egyéb céges dokumentáció rengetegében
  • új dolgozók beléptetését kíséred végig a bejelentéstől kezdve a munkaszerződés előkészítéséig és az első napján való eligazításig (ugyanígy, a távozó kollégák leszerelését is te menedzseled)
  • szorosan együttműködsz a pénzügyi osztállyal, főleg bérszámfejtéskor
  • hatékonyan kommunikálsz a cégen belül, telefonon és e-mailen is (tőled fut ki minden körlevél, feldolgozod a beeső kérdéseket és kéréseket: például munkáltatói igazolások, adónyilatkozatok, adatszolgáltatások)
  • értesz kicsit a megbízási szerződésekhez és teljesítési igazolásokhoz is (ha ebben nincs gyakorlatod, segítünk, csak legyél képes gyorsan tanulni!)
  • neked vannak a legjobb csapatépítős ötleteid, és ezek szervezésében is sokat tudsz segíteni

Ilyen a személyiséged:
  • rendszerető és rendszerező
  • önállóan dolgozó, megbízható (de rendszeres heti státuszt adsz a munkádról!)
  • határozott, könnyen szót értesz bárkivel

Beugró feltételek, amiket komolyan veszünk:
  • dolgoztál már hasonló munkakörben – ez elengedhetetlen, nagyfokú önállóságot várunk!
  • felhasználói szinten kezeled a számítógépet (Office, Drive, Gmail, és könnyen megtanulsz új programokat is)
  • legalább írásban magabiztos középfokú angoltudásod van (például tudsz információt szűrni angol nyelvű szerződésből)
  • hosszú távon gondolkozol, nem nyári munkát keresel, és nem 3 hónap alatt akarod megváltani nálunk a világot (de ha sikerül, akkor mindent megteszünk, hogy nálunk maradj!)

Amit kínálunk:
  • egy kollégáktól vezetőkig őszinte és támogató csapatot
  • megegyezés szerinti, korrekt bérezést
  • céges laptopot és SIM kártyát
  • csapat- és közösségépítő programokat és bulikat
  • mindent túlélő munkahelyet

Rólunk:
  • A Vállalkozásközpont  több partnerének nyújt pénzügyi, könyvelési, jogi és adminisztrációs szolgáltatásokat. Ezen cégek mindegyike IT technológiai területen szállít egyedi szoftveres és hardveres megoldásokat. Sok az izgalmas és új projekt, a csapat folyamatosan nő, és az a célunk, hogy megtaláljuk azokat a back office munkatársakat, akik professzionális hozzáállásukkal és minőségi munkájukkal hosszú távon tudják erősíteni ezt a csapatot.

Munkavégzés helye:
  • Budapest, II. kerület

Kérjük, hogy önéletrajzoddal együtt küldd el bérigényed is, valamint néhány mondatot magadról.

Hasonló pozíciók

HR / MUNKAÜGY | Pest megye

Partnerünk keresi back office csapatának új tagját egy tapasztalt és emberekkel nagyon jól bánó HR ügyintéző személyében – mielőbbi kezdéssel! HR ÉS MUNKAÜGYI ÜGYINTÉZŐ pozíció

A hirdetés lejár 8 nap múlva