TERMELÉSI VEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Nógrád megye

Munkaterület: GYÁRTÁS / TERMELÉS

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szívesen kamatoztatnád meglévő tapasztalataidat egy gyártóüzem önálló vezetésében?

Új kihívásokat keresel, ahol te is fejlődhetsz?

Képes vagy feladataidat határidőre, megbízhatóan elvégezni, beosztott munkatársaidat hatékonyan irányítani?

Folyamatosan fejlődő építőipari cégünkbe, projektekhez kapcsolódó gyártási feladatok szervezésére, irányítására keressük új kollégánkat, Nógrád-megyei üzemünkbe,

TERMELÉSI VEZETŐ pozícióba.

Feladatkör:

Gyártás koordináció

  • Megrendelések gyártási ütemezése/tervezése,
  • Heti/napi gyártási feladatok kiosztása,
  • Munkaközi teljesítmény- és minőségellenőrzés,
  • Munkaerő - létszám meghatározása és a dolgozók irányítása.

Beérkező megrendelések kezelése

  • Műszaki tartalom egyeztetése a kivitelezési koordinátorral,
  • Konszignáció ellenőrzése,
  • Gyártási/beépítési rajzok elkészítése,
  • Megrendelések ütemezése és felülvizsgálata a projekt menedzserekkel egyeztetve,
  • Készletgazdálkodás (alap- és segédanyag igény meghatározása logisztika felé).

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség (felsőfok előny),
  • Min. 1 év gyártásirányítási tapasztalat,
  • CAD program ismeret (rajztudás),
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.
  • Szervezőkészség, stressztűrés.

Juttatások, ajánlat:

  • Hosszútávú, biztos munkalehetőség,
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Alapbéren felül juttatáscsomag és prémium.

Munkavégzés helye: Nógrád megye.

Munkaidő: rugalmas, műszakokhoz igazodóan.

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődésed, várjuk jelentkezésed friss, magyar nyelvű önéletrajzzal!

Hasonló pozíciók

AGRÁRIPAR / MEZŐGAZDASÁG | Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Érdekelnek a növénytermesztés rejtelmei? Szívesen kipróbálnád magad egy új területen? Mindig is egy családias csapatban szerettél volna dolgozni? - Akkor ezt a pozíciót rád szabták! Partnerünk immáron hat évtizede jelen van a dél-borsodi régió agráréletében. Növénytermesztésük produktumait döntően keveréktakarmányként, szárított fehérjetakarmányként és vetőmagként értékesítik, állattartó telepükön több, mint egymillió vágócsirkét és 36 ezer pulykát hizlalnak évente. Csapatukba keresünk most dél-borsodi régióba TELEPHELY VEZETŐ munkatársat

A hirdetés lejár 15 nap múlva
VEZETŐI POZÍCIÓK | Fejér megye

Megbízónk fő profilja csúcsminőségű, egyedi gépek-, szerszámok és berendezések gyártása az autóipar számára és ezen gyártott eszközök széles körű szervizelése külföldön és belföldön. Móri székhelyű telephelyükre keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba: PROJEKTVEZETŐ MÉRNÖK

A hirdetés lejár 19 nap múlva
VEZETŐI POZÍCIÓK | Békés megye

Partnerünk évtizedek óta sikeresen működő fémipari gyártócég. A vállalat élére keresik megbízható, lelkes és lelkiismeretes, elhivatott vezetőjüket az alábbi pozícióba: ÜGYVEZETŐ IGAZGATÓ

A hirdetés lejár 28 nap múlva