AUTOMATA TESZTELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Otthon érzed magad a tesztelőprogramok világában?
Kihívásként tekintesz ezek teljes körű megismerésére?
Kipróbálnád és kamatoztatnád eddigi tudásod, tapasztalatod egy vállalatirányitási rendszer tesztelése során?
Szívesen segítenéd a fejlesztők munkáját, a legjobb minőség biztosítása érdekében?

Amennyiben a fenti kérdésekre IGENNEL feleltél, jelentkezz, Téged keresünk!

Partnerünk az elektronikai piac számára kínál vállalat-működtető rendszert, folyamatosan fejlesztve azt,  a munkavégzés megkönnyítése érdekében.  Csapatukba keresünk új munkatársat a következő pozícióba:

Rád váró feladatok:
  • a vállalat saját fejlesztésű szoftvereinek és alkalmazásainak tesztelése
  • teszttervek megértése, értelmezése és létrehozása
  • a felmerülő igények alapján automatizált teszt scriptek készítése
  • tesztelés közben felmerülő hibák azonosítása és azok dokumentálása (hibakezelői rendszerek segítségével)
  • hibajavítások nyomon követése, együttműködve a fejlesztőkkel és a kapcsolódó területekkel
Téged keresünk amennyiben:
  • rendelkezel tapasztalattal automatizált tesztelésben
  • erős gyakorlati ismereted van legalább egy összetett tesztelési keretrendszer használatában
  • SQL nyelv alapszintű ismerete nem okoz gondot
  • önálló, alapos és precíz munkavégzés jellemez
  • eredményorientált személyiség vagy, analitikus gondolkodásmóddal
  • jó kommunikációs készséggel rendelkezel
Előnyödre válhat:
  • ha átfogó gyakorlati tapasztalattal rendelkezel minőségbiztosítási és tesztelési területen
  • alapszintű programozási ismereted fel tudod használni az automatizált tesztelési feladatok során
  • rendelkezel ISTQB képesítéssel
  • van jártasságod az ERP rendszerekben
  • a TestComplete, Redmine nem ismeretlen számodra

Amivel a munkádat támogatják:

  • versenyképes bérezés
  • fejlődési lehetőség, változatos feladatokkal, egy olyan csapatban ahol a családias légkör uralkodik
  • rugalmas munkavégzés
  • ingyenes, őrzött parkolási lehetőség

 Munkavégzés helye:

  • Budapest XI. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, jelentkezz szakmai önéletrajzoddal!

Hasonló pozíciók

INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ | Pest megye

Budaörsi partnerünk az ország legnagyobb gépjármű logisztikával foglalkozó vállalata - Magyarországon kívül még 11 másik országban vannak jelen szolgáltatásaikkal. Osztrák hátterű cég, jelenleg több, mint 300 főt foglalkoztatnak. Bővülő informatikai csapatukba keresünk most új tagot az alábbi pozícióba: RENDSZERSZERVEZŐ

A hirdetés lejár 9 nap múlva