FŐKÖNYVELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Heves megye

Munkaterület: PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk proto- és kissorozatú nyomtatott áramkör gyártására specializálódott vállalat.
Pénzügyi csapatukba keressük most az új kollégát
FŐKÖNYVELŐ
pozícióba.

Feladatok:
  • Éves, negyedéves és havi zárási feladatok elvégzése
  • Beszámolók, adóbevallások, riportok összeállítása, beadása
  • Áfa és egyéb bevallások, valamint az adófolyószámlák ellenőrzése
  • Számviteli és adóhatósági ellenőrzésekben való közreműködés, levezetés
  • Kapcsolattartás adóhatósággal, könyvvizsgálókkal
  • Munkatársak (2 fő) szakmai támogatása, bejövő és kimenő számlák magyar jogszabályoknak megfelelő iktatásának felügyelete
  • Szoros együttműködés más pénzügyi terülekkel, ill. társosztályokkal
  • Pénzügyi-számviteli folyamatok, belső szabályzatok, számviteli politika felülvizsgálata, frissítése, felügyelete, azok betartásának ellenőrzése
  • Pénzügyi vezető napi munkájának segítése
  • Belső riportok készítése a vezetőség felé

Elvárások:
  • Felsőfokú gazdasági végzettség és regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés
  • Minimum 3 év tapasztalat főkönyvelőként
  • Gazdasági társaságok teljes körű könyvelésében szerzett tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Erős MS Excel tudás, más MS Office programok magabiztos felhasználói szintű ismerete
  • Proaktivitás, jó kommunikációs készség, fejlett problémamegoldó képesség
  • Precizitás, pontosság, megbízhatóság, önállóság, rendszerszemlélet
  • Naprakész számviteli és adójogi ismeretek, jogszabálykövetés
  • Új jelentési szabványok gyors megtanulása és alkalmazása a munka során

Előny:
  • Kulcs-soft könyvelőprogram ismerete
  • Gyártócégnél szerzett könyvelői tapasztalat

Juttatások:
  • Piacképes alapbér + cafeteria
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök
  • Rugalmas munkaidő
  • Próbaidőt követően Home Office lehetőség

Munkavégzés helye:
  • Felsőtárkány (Eger külterülete)

Amennyiben szimpatikus Ön számára a lehetőség, és úgy érzi szakmailag is megfelel a feltételeknek, úgy várjuk jelentkezését frissített önéletrajza elküldésével!

Hasonló pozíciók

PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING | Nógrád megye

PÁLYAKEZDŐ VAGY JUNIOR KOLLÉGÁKNAK NAGYSZERŰ LEHETŐSÉG! 2004-ben alakult meg a Nógrád megyében lévő ipari parkban működő olasz gépjármű-beszállító, amely az utóbbi időben jelentősen növelte termelésének, raktárkapacitásának és alkalmazottainak számát. Legnagyobb partnerei az Opel, a Nissan és a Renault. A vállalat jelenleg 420 alkalmazottat foglalkoztat, és árbevétele több milliárd forint. Jelenleg KÖNYVELÉSI csapatuk számára keresünk KÖNYVELŐI pozícióba munkatársat!

A hirdetés lejár 44 nap múlva
PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING | Pest megye

Ügyfelünk immáron közel egy évtizede áll Partnerei rendelkezésére egyedi és innovatív logisztikai megoldásaival. Cégünk jelen van a közúti fuvarozás, tengeri szállítmányozás, és raktárlogisztika területén is, dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő csapatába keresi leendő kollégáját az alábbi pozícióra Budapest határában fekvő irodájába: GAZDASÁGI VEZETŐ HELYETTES

A hirdetés lejár 1 nap múlva
PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING | Jász-Nagykun-Szolnok megye

Ügyfelünk Európa gépészeti iparának legnagyobb részegység beszállítója. Termelési kapacitásokkal Finnországban, Észtországban, Lengyelországban, Magyarországon és Szlovákiában rendelkeznek. Szolgáltatási portfóliójukat alkotják a hegesztett alkatrészek és szerkezetek, kezelő kabinok, a gépek összeszerelése és kulcsrakész szállítása. A minőségi hegesztésen túl modern gépparkjuknak köszönhetően többféle megmunkáló tevékenységet is nyújtanak a megrendelőik megelégedésére, legyen szó forgácsolásról, felületkezelési és szerelési munkáról. Főbb gyártási kapacitásaik: DARABOLÁS, HAJLÍTÁS, MEGMUNKÁLÁS, FELÜLETKEZELÉS. Világszerte 2600 alkalmazottal dolgoznak. Magyarországon a gyártási létszám 420 - 430 fő. A könyvelői csapatba keresünk FŐKÖNYVELŐ munkatársat, aki segíti a vállalat könyvelési folyamatait.

A hirdetés lejár 19 nap múlva