HASZONGÉPJÁRMŰ ALKATRÉSZ ÉRTÉKESÍTŐ (Kecskemét)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye

Munkaterület: ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk Európa első számú kamion-, félpótkocsi-, transzporter- és autóbusz alkatrészforgalmazója.

Magyarországi tevékenységük bővülése eredményeként kecskeméti telephelyünkre keresünk
HASZONGÉPJÁRMŰ ALKATRÉSZ ÉRTÉKESÍTŐ kollégát.

Feladatkör:
  • Értékesítés a cég telephelyén (személyesen, telefonon, e-mailben érkező megrendelések alapján),
  • Területi képviselői feladatok, ügyféllátogatás,
  • Árajánlatok készítése,
  • Bejövő megrendelések koordinálása,
  • Raktárból történő ügyfélkiszolgálás,
  • Készleten nem lévő termékek beszerzése.

Téged várunk, amennyiben:
  • Középfokú végzettséggel rendelkezel,
  • Legalább 2 éves szakmai tapasztalattal bírsz autóalkatrészek értékesítésében, VAGY magabiztos autószerelői szaktudással rendelkezel,
  • Gépjármű szerkezeti ismeretekkel rendelkezel,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel,
  • Van B kategóriás jogosítványod,
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képességgel bírsz.

Előny, ha:
  • Ismered a leggyakoribb gyártói keresőprogramokat,
  • Német és/vagy angol nyelvismereted legalább passzív szinten van.

Mindezekért biztosítunk számodra:
  • Baráti légkört egy összeszokott, támogató csapatban, egy nagy múltú nemzetközi társaság hátterével,
  • Versenyképes fizetést és béren kívüli juttatásokat (Cafeteria, 13. havi fizetés, teljesítményarányos jutalék),
  • Szakmai fejlődési lehetőséget és hosszú távú karriert.

Munkavégzés helye: Kecskemét

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődésedet, kérünk, jelentkezz friss önéletrajzoddal!

Hasonló pozíciók

ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM | Győr-Moson-Sopron megye

Partnerünk Európa első számú kamion-, félpótkocsi-, transzporter- és autóbusz alkatrészforgalmazója. Magyarországi tevékenységük bővülése eredményeként győri telephelyünkre keresünk HASZONGÉPJÁRMŰ ALKATRÉSZ ÉRTÉKESÍTŐ kollégát.

A hirdetés lejár 1 nap múlva