TERÜLETI KÉPVISELŐ (VILLAMOSSÁGI ANYAGOK)

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye Komárom-Esztergom megye Vas megye Veszprém megye Országos

Munkaterület: FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Alaposan ismered a villamossági anyagokat? Erős műszaki beállítottsággal rendelkezel?

Akkor TÉGED keresünk!

Ügyfelünk Magyarország egyik vezető villamossági nagykereskedése, folyamatosan bővülő csapatukba keresünk új munkatársat

TERÜLETI KÉPVISELŐ pozícióba.

1 hónapos betanítási időszak Budapesten, majd kötetlen munkavégzés a következő régióban:

Komárom-Esztergom, Veszprém, Győr-Moson-Sopron, Vas megye.

CÉGES AUTÓ BIZTOSÍTOTT!

Te lehetsz az új tag a csapatukban, ha:

  • Alaposan ismered a villamossági anyagokat,
  • Műszaki végzettséged van,
  • Kiemelkedő a kapcsolatteremtő készséged,
  • Precíz vagy és önálló a munkavégzésben,
  • Van B kategóriás jogosítványod és vezetési rutinod,
  • Minimum felhasználói szintű a számítógépes ismereted.

Előny, ha:

  • Rendelkezel 1-3 éves tapasztalattal villamossági anyagok értékesítésében,
  • Minimum középfokú villamosipari végzettséged van.

Feladataid lesznek:

  • Meglévő partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás,
  • Vevőkör bővítése, különös tekintettel a kivitelezői és szolgáltatói körre,
  • Árajánlatok, megrendelések rögzítése belső vállalatirányítási rendszerben,
  • Szerződések előkészítése,
  • Új termékek piacon történő bevezetése,
  • Jelentések készítése az értékesítési tapasztalatokról,
  • Rendszeres beszámoló készítés, projektek nyomon követése,
  • Reklamációk és egyedi vevői igények kezelése,
  • Webshop népszerűsítése.

Munkavégzésed helye lesz: Komárom-Esztergom, Veszprém, Győr-Moson-Sopron, Vas megyék.

Amit mi kínálunk:

  • Pozícióhoz illeszkedő alapbér,
  • Teljes körű betanítás az első pár hétben,
  • A munkakörhöz szükséges eszközök (Céges autó, laptop, mobiltelefon),
  • Cafeteria,
  • Negyedéves jutalom lehetőség,
  • Éves bónusz,
  • Szakmai képzési lehetőség,
  • Stabil, hosszútávú, bejelentett munkalehetőség.

Egyéb információk: Rugalmas munkaidő: hétfőtől - péntekig napi 8 óra egyéni szervezés alapján (hétvégi munkavégzés nincs).

Amennyiben felkeltette érdeklődésed a pozíció, kérjük jelentkezz rá rendszerünkön keresztül magyar nyelvű önéletrajzoddal!

Hasonló pozíciók

FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA | Pest megye

Alaposan ismered a villamossági anyagokat? Erős műszaki beállítottsággal rendelkezel? Akkor TÉGED keresünk! Ügyfelünk Magyarország egyik vezető villamossági nagykereskedése, folyamatosan bővülő csapatukba keresünk új munkatársat TERÜLETI KÉPVISELŐ pozícióba. 1 hónapos betanítási időszak Budapesten, majd kötetlen munkavégzés a következő régióban: Budapest és Pest megye. CÉGES AUTÓ BIZTOSÍTOTT!

A hirdetés lejár 1 nap múlva