HR ASSZISZTENS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: HR / MUNKAÜGY

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk kisállateledelek gyártásával és forgalmazásával foglalkozó multinacionális, gyártó vállalat. Csapatukba keresünk új munkatársat
munkakörbe.

Feladataid lennének:
  • Munkaerő toborzási és kiválasztási tevékenységek támogatása
  • Szerződések kezelése és HR dokumentációk elkészítése
  • Be- és kilépési folyamatok támogatása
  • Folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Riportok, prezentációk, kimutatások összeállítása
  • Munkaügyi, személyügyi, oktatással kapcsolatos adminisztrációban való részvétel
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 1 év hasonló területen, fizikai toborzásban szerzett gyakorlat
  • Fejvadász vagy vállalati oldalon szerzett tapasztalat
  • Magabiztos középfokú angol nyelvtudás
  • Szoftverkezelési tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Saját gépkocsi
Amit kínálnak:
  • Stabil vállalati háttér
  • Alapfizetés mellett cafeteria juttatás
  • Mobiltelefon
  • Saját autóval való bejárás támogatása
Munkavégzés helye:
  • Csévharaszt - Monor és Nyáregyháza mellett, M0-s autópályán keresztül könnyedén elérhetőek

Amennyiben felkeltette az érdeklődésedet a lehetőség, jelentkezz magyar nyelvű önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül!