MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ (GÁZ- ÉS OLAJIPARI TERÜLETEN)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye

Munkaterület: MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Pályakezdő, vagy 1-2 év tapasztalattal rendelkezik gáz- és olajipari karbantartásban?
Legalább technikusi végzettséggel rendelkezik?
Szereti a változatos munkát de vonzza a home office is?

Partnerünk magyar tulajdonú 60 fős, gáz- és olajiparban tevékenykedő gépész kivitelező cég, amely nagyhegyesi telephelyére keresi kollégáját MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐI munkakörbe.

Feladatok:

Elvárások:

Előnyök:

Juttatások, ajánlat:

Egyéb információk:

Hasonló pozíciók

FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA | Pest megye

MOBILTELEFON SZERVIZES ÁLLÁSLEHETŐSÉG! Pályakezdőként keresed új szakmai kihívásod? Vagy akár már van 1-2 éves szerviztechnikusi tapasztalatod? Szívesen dolgoznál egy elismert cégnél, ahol folyamatos fejlődési és anyagi előrelépési lehetőség vár? Az alapbéren felül szeretnél Cafeteriát, valamint teljesítményarányos bónuszt is? Ha ezekre a kérdésekre igen a válaszod, ne keresgélj tovább, ez a te jövőbeli állásod! Ki a Megbízónk? Partnerünk az egyik vezető after-sales szolgáltatásokat nyújtó cég a régióban. A cég fő profilja a mobiltelefonok javítása. A több mint 300 főt foglalkoztató vállalat többek között az alábbi gyártók hivatalos magyarországi szerviz partnere: Alcatel, Apple, ASUS, Blackberry, CAT, Huawei, Lenovo, LG, Samsung. Csapatuk bővülése céljából keresünk most új kollégákat az alábbi pozíció betöltésére: MOBILTELEFON SZERVIZES

A hirdetés lejár 21 nap múlva