Állásajánlat: MŰSZAKI AJÁNLATKÉSZÍTŐ (ÉPÜLETGÉPÉSZET)

Hivatkozási szám: MSTOMUSZ-0630

Megbízónk klíma- és légtechnikai berendezések értékesítésével, telepítésével, valamint gépészeti kivitelezéssel foglalkozó cég. Fiatalos csapatukba keresnek új munkatársat
MŰSZAKI AJÁNLATKÉSZÍTŐ
munkakörbe.

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Feladatok:
  • A klímaberendezésekre vonatkozó megrendelői ajánlatkérések begyűjtése
  • Alvállalkozói és beszállítói ajánlatok bekérése, rendszerezése
  • Árajánlatok kiadása
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás
Elvárások:
  • Legalább középfokú műszaki végzettség
  • Angol alapszintű nyelvtudás (szakmai levelezések folytatása, alapszintű kommunikáció)
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete
  • Motivált, proaktív személyiség
Előnyök:
  • Hasonló pozícióban szerzett szakmai tapasztalat
  • Épületgépészeti ismeretek
  • Felsőfokú végzettség épületgépészeti szakirányon
  • Értékesítői affinitás
Amit ajánlanak:
  • Alapfizetés mellett éves bónusz
  • Számítógép, mobiltelefon
  • Szakmai fejlődési lehetőség - akár értékesítői munkakörbe is kerülhet a kolléga
  • Szakmai utazásokon, kiállításokon való részvétel
Munkavégzés helye:
  • Budapest, XI. kerület
Amennyiben szimpatikus a lehetőség, úgy várjuk frissített önéletrajzát honlapunkon keresztül!

Hasonló pozícióink

PROJEKTVEZETŐ ÉPÜLETGÉPÉSZ