Állásajánlat: PÉNZÜGYI ÉS SZÁMLÁZÁSI MUNKATÁRS

Hivatkozási szám: MSTPENZU-0626

Partnerünk a világ egyik vezető műszaki szolgáltatásokat nyújtó szervezete, amely több, mint 60 országban van jelen.

Most magyarországi leányvállalata keres

PÉNZÜGYI ÉS SZÁMLÁZÁSI MUNKATÁRSAT,

azonnali kezdéssel!

Feladatok:

  • Számlázás,
  • Díjbekérők elkészítése,
  • Előleg számlák elkészítése, vevő előlegek főkönyvi egyeztetése,
  • Számla reklamációk kezelése,
  • Kapcsolattartás társterületekkel,
  • Ad-hoc jellegű feladatok.

Elvárások:

  • Szakirányú középfokú végzettség (gazdasági, pénzügy-számviteli területen) és/vagy mérlegképes könyvelői végzettség,
  • Minimum 3-5 év pénzügyi területen szerzett tapasztalat, főként számlázásban,
  • Legalább középfokú (kommunikációs szintű) angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt,
  • MS Office Word és Excel magas fokú ismerete,
  • SAP ismerete,
  • Megbízhatóság, határozottság, rugalmasság, pontosság,
  • Jó kommunikációs készség, önálló munkavégzés,
  • Munkatársakkal való készséges együttműködés.

Előnyök:

  • Felsőfokú végzettség,
  • Német nyelvismeret.

Amit kínálnak:

  • Szakmai tapasztalatnak megfelelő bérezési struktúra,
  • Átlagosnál magasabb cafeteria keret,
  • Biztos, nemzetközi háttér,
  • Hosszú távú szakmai fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye: Budapest, XIV. kerület.

Munkaidő: teljes munkaidő, hétfőtől péntekig rugalmas munkarendben (törzsidő: 9:00-15:00).

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, várjuk magyar nyelvű, friss önéletrajzát!

Hasonló pozícióink

SZÁMLÁZÁSI MUNKATÁRS