Állásajánlat: MŰSZAKI ÜGYINTÉZŐ (Nagykanizsa)

Hivatkozási szám: MSTOHZGT-0626

Megbízónk Magyarország egyik vezető bútorgyártó cége. Csapatukba keresünk új kollégát

MŰSZAKI ÜGYINTÉZŐ
munkakörbe.

Feladatok:
  • Beruházások tervezése, kivitelezés irányítása
  • Költségvetés készítése
  • Karbantartások ütemezése, TMK csapat feladatinak koordinálása
  • Porta-takarító szolgálattal való kapcsolattartás
  • Biztosítások, bérleti szerződések intézése
  • Munka- tűz és környezetvédelmi megbízottakkal való kapcsolattartás

Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség (gimnázium vagy technikum)
  • Műszaki affinitás, technikai érzék
  • Munka-tűz és környezetvédelmi ismeretek
  • Középfokú angol nyelvű írásbeli kommunikáció
  • Excel, Word programok készségszintű használata
  • Jó kommunikációs, problémamegoldó és szervező képesség
  • Dinamikus személyiség, motivált lelkes csapatjátékos

Előny:
  • Beruházás szervezői ismeretek megléte
  • Energetikai ismeretek
  • TPM ismeret

Amit kínálunk:
  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások (Szép kártya, utazási költségtérítés)
  • Ingyenes jogi tanácsadás
  • Biztos munkahely
  • Kiváló munkakörülmények

Munkavégzés helye: Nagykanizsa

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar nyelvű szakmai önéletrajzát!