Állásajánlat: ERŐSÁRAMÚ KARBANTARTÓ

Hivatkozási szám: MSTEROSA-0625

Ügyfelünk nemzetközi műanyagipari vállalatcsoport folyamatosan bővülő leányvállalata.

Hozzájuk keresünk most ERŐSÁRAMÚ KARBANTARTÓ munkatársat.

Ha szeretsz modern technológiával és gépekkel dolgozni, és stabil munkahelyet keresel, ez a Te lehetőséged!

Munkavégzés helye: Peremarton-gyártelep (Veszprém megye). Megközelítés autóval (a bejárást a cég támogatja!)

Munkaidő: HÉTFŐTŐL PÉNTEKIG napi 8 óra, 3 műszakban, heti váltással. + alkalmankénti hétvégi ügyelet.

Műszakok:
1. hét: 6.00 órától - 14.00 óráig,
2. hét: 14.00 órától -22.00 óráig,
3. hét: 22.00 órától - 06.00 óráig.

Amit kínálunk:
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség,
  • Korrekt bérezés és juttatások,
  • Fiatalos, családias csapat,
  • Szakmai továbbképzések.

Amit elvárunk Tőled:
  • Villanyszerelő / erősáramú berendezésszerelő / egyéb erősáramú végzettség,
  • Min. 1 év tapasztalat erősáramú gépek karbantartásában / szerelésében,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • Precizitás, pontosság, rugalmasság.

Előny, ha ezekkel rendelkezel:
  • Gyártó vállalatnál szerzett tapasztalat,
  • Pneumatika / hidraulika ismeretek,
  • Infrastruktúra berendezéseinek ismerete,
  • Alapfokú angol nyelvtudás.

Feladataid lesznek:
  • Termelő berendezések megelőző karbantartása,
  • Meghibásodások javítása,
  • Épületvillamossági karbantartás,
  • Gyártelep villamos hálózatának karbantartása,
  • Dokumentálás.

Amennyiben felkeltettük érdeklődésed, várjuk magyar nyelvű önéletrajzodat!

Hasonló pozícióink

MECHANIKUS KARBANTARTÓ