ELEKTROMOS KARBANTARTÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Veszprém megye

Munkaterület: Fizikai munka / Szakmunka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola Középfokú tanfolyam Szakközépiskola Gimnázium

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Nemzetközi műanyagipari gyártóvállalat keresi ELEKTROMOS KARBANTARTÓ munkatársát.

Ha szeretsz modern technológiával és gépekkel dolgozni, és stabil munkahelyet keresel, ez a Te lehetőséged!

Munkavégzés helye: Berhida (Veszprém megye). Megközelítés autóval (az üzemanyag költséget a cég megtéríti!)

NETTÓ BÉR: MINIMUM 320 EZER FORINT, műszak vállalásától függően!

Feladatok:

Elvárások:

Előnyök:

Juttatások, ajánlat:

Egyéb információk:

Hasonló pozíciók

Fizikai munka / Szakmunka | Pest megye

Megbízónk kisállateledelek gyártásával és forgalmazásával foglalkozó multinacionális, gyártó vállalat. Csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi munkakörbe: IPARI VILLANYSZERELŐ

A hirdetés lejár 8 nap múlva

Partnerünk egy nemzetközi szinten piacvezető, innovatív holland gyártó cég. Budapesti székhelyű képviseletük bővítése miatt új munkatársat keres SZERVIZTECHNIKUS pozícióba.

Fizikai munka / Szakmunka | Fejér megye

Vonzanak a szakmai kihívások, és szívesen fejlesztenéd tovább tudásod egyedi gépgyártási területen? Biztos hátterű céget, bejelentett munkaviszonyt keresel, ahol megbecsülik a munkádat? Jelentkezz hozzánk VILLANYSZERELŐ pozícióba! Cégünk fő profilja csúcsminőségű, egyedi gépek-, szerszámok és berendezések gyártása és szervizelése külföldön és belföldön.