Állásajánlat: RAKTÁRI MŰSZAKVEZETŐ

Hivatkozási szám: MSTRAKTA-0625

Szereti a raktározást?

Fontos Önnek a hatékonyság és a folyamatok javítása?

Ha ezekre a kérdésekre IGEN a válasza, akkor ez a lehetőség Önnek szól!

Magyarország vezető villamossági anyag kereskedelemmel foglalkozó cégeként, 30 szaküzlettel és 2 webáruházzal meghatározó szereplői vagyunk a villamossági piactérnek.

Folyamatosan bővülő csapatunkba keresünk most RAKTÁRI MŰSZAKVEZETŐ kollégát.

Ideális pályázónk olyan logisztikai szakember, aki jól ismeri a raktározási folyamatokat és célja, hogy azokat hatékonyan működtesse.

Feladatok:

  • Áruk szakszerű átvétele, tárolása, mozgatása,
  • Raktári rend és tisztaság fenntartása/fenntartatása,
  • Raktári szoftver használata,
  • Leltárak készítése,
  • Vezetői feladatokkal járó adminisztratív teendők ellátása,
  • Munkafolyamatok betartása és betartatása,
  • Kapcsolattartás, együttműködés a terület további vezetőivel,
  • Jelentések készítése,
  • Műszakban dolgozók felelős munkaszervezése, csapat irányítása.

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség,
  • Min. 5 év raktározási tapasztalat,
  • Min. 2 év vezetői gyakorlat raktározási területen,
  • 3 műszakos munkarend vállalása,
  • Haladó számítógépes ismeret.

Előnyök:

  • Logisztikai végzettség,
  • WaProM raktározási program ismerete,
  • Villamos iparcikk kereskedelemben szerzett tapasztalat.

Juttatások, ajánlat:

  • Pozícióhoz illeszkedő alapbér,
  • Cafeteria,
  • Szakmai képzési lehetőség,
  • Stabil, hosszútávú, bejelentett munkalehetőség,
  • Akár azonnali kezdési lehetőség.

Munkavégzés helye:

  • Budapest 17. kerület, majd 2021. márciusától Nagytarcsa

Egyéb információk:

  • Céges buszjárat
  • Munkaidő: hétfőtől - péntekig, napi 8 óra (HÉTVÉGI MUNKAVÉGZÉS NINCS!)

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű önéletrajzzal pályázzon!