LINUX HÁLÓZATI RENDSZERADMINISZTRÁTOR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika / Telekommunikáció

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola Középfokú tanfolyam Szakközépiskola Gimnázium

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Nincsen olyan Linux rendszerrel összefüggő technológia, amit ne ismernél?

Akkor téged keresünk!

Az online pénztárgépek hazai piacvezető adatkommunikációs szolgáltatója bővülés céljából
LINUX HÁLÓZATI RENDSZERADMINISZTRÁTORT keres.

Feladatok:

Elvárások:

Előnyök:

Juttatások, ajánlat:

Egyéb információk:

Hasonló pozíciók

Informatika / Telekommunikáció | Budapest

Our partner enables digital transformation by delivering end-to-end solutions with their unique technology. Their technology is a worldwide known, leading digital process automation (DPA) and customer engagement software providing solutions for the biggest companies in the world. By becoming a their colleague you will have the chance to scale your career up and work on international projects with them at prominent enterprises. Become an ambassador of the future NOW by mastering the development on a unique Platform! They are currently looking for a new member in their team as: DATA ENGINEER

A hirdetés lejár 29 nap múlva
Informatika / Telekommunikáció | Komárom-Esztergom megye

Modern technológia, sikeres - tőkeerős cég, rugalmas vezetőség, maximális támogatás, megbecsülés, garantált. ÉRDEKES lehet? Ha IT rendszergazda vagy RENDSZERMÉRNÖK tapasztalattal rendelkezel multinacionális környezetben, most lehetőséged van egy ZÖLDMEZŐS BERUHÁZÁSBA becsatlakozni, részt vehetsz a folyamatok kialakításában. Partnerünk Dél -Korea 5. legnagyobb vállalatcsoportja 24 országban van jelen, a tatabányai autóipari beszállító cég az elektromos autókhoz akkumulátort gyártó vállalatokat fogja kiszolgálni. Ha a felsorolt feladatok EGY RÉSZÉBEN már van tapasztalatod, esélyes vagy elnyerni a pozíciót, jelentkezz!

A hirdetés lejár 1 nap múlva