Állásajánlat: PROJEKTVEZETŐ (ACÉLSZERKEZETI TERÜLETEN) / Budapest

Állásajánlat: PROJEKTVEZETŐ (ACÉLSZERKEZETI TERÜLETEN)
Hivatkozási szám: ELOKESZI-0625

Építőmérnökként vagy gépészmérnökként végzett?
Rendelkezik FMV jogosultsággal?
Szeretne egy nagy múltú, stabil építőipari vállalatnál dolgozni?
Szeretne változatos projektekben részt venni?

Ha ezekre a kérdésekre határozott igennel válaszol, akkor ez a lehetőség Önnek szól.

Ügyfelünk 30 éves múltra visszatekintő, magyar tulajdonban lévő építőipari kivitelező vállalat.

Tevékenységeit az építészeti tervezés, generálkivitelezés, műszaki ellenőrzés és épületlakatosi munkák területeinek széles palettáján végzi, 35 főt foglalkoztató, budapesti telephelyén.

Jelenleg csapatbővítés miatt keresünk hozzájuk PROJEKTVEZETŐ (ACÉLSZERKEZETI TERÜLETEN) kollégát.

Fő felelőssége: A projektek teljes lebonyolítása a műszaki feltételek meghatározásán keresztül, az árajánlatok elkészítésén és anyagok beszerzésén át, a helyszíni átadásig.

Projekt helyszínek: Budapest és környéke

Feladatok:

  • A projektek műszaki előkészítése,
  • Gyártási folyamatok nyomon követése - acélszerkezet gyártás,
  • Helyszíni szerelés területén műhelyrajzok készítése,
  • Helyszíni szerelő csapattal szoros együttműködés,
  • Kooperációs feladatok teljes körű bonyolítása
  • A szükséges anyagok beszerzése,
  • Elnyert projektek teljes körű projektmenedzsmentje, vezetése.

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi építőmérnök (acélszerkezetes) VAGY gépészmérnök végzettség,
  • 3-5 éves szakmai tapasztalat acélszerkezeti területen előkészítő mérnökként VAGY projektmérnökként,
  • FMV jogosultság,
  • AutoCAD felhasználói szintű ismerete,
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete,
  • Precíz, önálló szervezett munkavégzés,
  • Lojalitás,
  • Jó együttműködési készség.

Előnyök:

  • Acélszerkezet gyártásban, kivitelezésben szerzett tapasztalat,
  • Angol és/vagy német nyelvtudás,
  • B-kategóriás jogosítvány.

Juttatások, ajánlat:

  • Pozícióhoz és felelősségi körhöz tartozó bérezés, személyes megegyezés alapján,
  • Stabil, nagy múltú építőipari vállalat,
  • Professzionális csapat,
  • Változatos projektek várják az új kollégát.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Munkaidő: hétfőtől - péntekig 7.00-16.00 óráig, projektektől függően esetenként túlóra vagy hétvégi munkavégzés is lehetséges.
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, akkor magyar nyelvű önéletrajzzal pályázzon!

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Pozíció területei:

  • ÉPÍTŐIPAR / INGATLAN: Építészmérnök/Építőmérnök
  • ÉPÍTŐIPAR / INGATLAN: Kivitelezés/Építésvezetés

Pozíciószint:

  • Beosztott