Állásajánlat: RAKTÁR LOGISZTIKAI VEZETŐ / Budapest

Állásajánlat: RAKTÁR LOGISZTIKAI VEZETŐ
Hivatkozási szám: RAKLOGVE-0624

Magyar kereskedelmi nagyvállalat Budapest IX. kerületi raktárközpontjába keres vezető munkatársat. Határozott, jó kiállású személyiséggel, aki a munkatársakkal hatékonyan tud együtt dolgozni. A helyzeteket gyorsan felméri és tulajdonosi szemlélettel bánik a rábízott területtel, csapattal, termékekkel.

Ha a fenti leírásban magadra ismertél, JELENTKEZZ, téged keresünk az alábbi pozícióba:

RAKTÁR LOGISZTIKAI VEZETŐ

Feladatok:

  • 80-100 fős fizikai munkavállalói állomány vezetése
  • A raktár egy meghatározott területének (8-10.000 m2) napi irányítása
  • A terület folyamatainak mindenre kiterjedő működtetése 6-8 műszakvezető segítségével
  • Az irányított területen az áru mozgatásának és tárolásának figyelemmel kísérése
  • Költséghatékony megoldások kidolgozása, megvalósítása
  • Teljesítmény alapú, szabályozott rendszer működtetése
  • Magabiztos helyzetfelmérés és felelősségteljes döntéshozatal
  • Tulajdonosi szemlélet megvalósítása a mindennapokban
  • A területen dolgozó munkatársak támogatása, motiválása, szakmai fejlesztése
  • Gyors kommunikáció a területen és a kapcsolódó funkciókkal
  • Szoros együttműködés a logisztika egyéb területeivel, szállítmányozással, karbantartással

Elvárások:

  • Felsőfokú, elsősorban gazdasági vagy logisztikai végzettség
  • Legalább 3 éves vezetői tapasztalat termelési, logisztikai vagy raktározási területről
  • Automatizált rendszerek építésében és működtetésében szerzett tapasztalat
  • Nagy létszámú szervezet irányításban szerzett gyakorlat
  • Határozott vezetői kiállás és kommunikáció
  • Szorgalmas, kitartó személyiség
  • Gyors, önálló döntéshozatali képesség
  • Szisztematikus, objektív és felelősségteljes gondolkodásmód

Juttatások, ajánlat:

  • Kiemelkedő, teljesítmény alapú bérezés
  • Azonnali kezdés, határozatlan idejű munkaszerződés, stabil háttér
  • Modern vállalatirányítási rendszer és nagyvállalati környezet
  • Két műszakos munkarend, havi munkaidő keretben elszámolva
  • Vásárlási kedvezmény a cég által forgalmazott termékekre

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, magyar nyelvű szakmai önéletrajzoddal pályázz rá a rendszerünkön keresztül!

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Pozíció területei:

  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Vezetői pozíciók
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Raktározás/Készletezés

Pozíciószint:

  • Felsővezető