Állásajánlat: SENIOR RECRUITER

Hivatkozási szám: SNRRCRTR-0624

A Beck & Partners egy jól ismert munkaerő-közvetítő cég, amely évről évre nagyobb szeletet hasít ki a hazai munkaerő-közvetítői piac teljes forgalmából. Saját csapatunk bővítése miatt keresünk most egy olyan lelkes kollégát, aki hivatásának tekinti a fejvadászatot, és ebben a szakmában képzeli el jövőjét is.

Legyél te is csapatunk tagja

SENIOR RECRUITER

pozícióban!

De kit is keresünk pontosan?

  • Rendelkezz felsőfokú végzettséggel – a terület nem számít!
  • Várjuk jelentkezésed, ha legalább 2 évet eltöltöttél már valamilyen munkaerő-közvetítő cégnél
  • Tudod, hogy mit jelent az end-to-end kiválasztási folyamat, és nem okoz gondot ezt végig menedzselni
  • Mivel nálunk recruitereink nem specializálódnak egy-egy szakterületre, ezért fontos, hogy Te is képes legyél többféle pozícióra is kutatást végezni. Főként IT, mérnöki, pénzügyi és vezető kereséseink vannak, de fizikai munkaterület toborzására is akad megbízásunk
  • Fontos az aktív, legalább középfokú angol nyelvtudás - hiszen külföldi partnereink is vannak
  • Tudj önállóan dolgozni, de ne félj megkérdezni, ha valamit nem értesz!
  • Szeretsz segíteni az álláskeresőknek, támogatni és segíteni őket karrierjükben
  • A szokásos és egyben alapnak tekinthető ismeretek megléte is fontos: szövegszerkesztés, táblázatkezelés

Milyen feladatok elvégzésében számítunk rád?

  • Megismered a pozíció részleteit, a feladatokat, stb.
  • Álláshirdetéseket írsz és helyezel ki
  • „Vadászol” a lehetséges jelöltekre, profi vagy adatbázis kutatásban
  • Telefonos és személyes interjúkat szervezel és tartasz; ezekről összefoglalókat írsz
  • Segítesz partnereinknek a jelölt bemutatók megszervezésében
  • Nyomon követed és segíted a bemutatók utáni eseményeket, ajánlatadást

Mi vár rád nálunk?

  • Alapfizetés (az eddigi tapasztalataid és eredményeid alapján)
  • Havi bónusz (az általad sikeresen teljesített megbízások alapján)
  • Kidolgozott karrierút, előrelépési lehetőség
  • Segítőkész, kedves kollégák – összetartó csapat!
  • Születésnapok, évfordulók megünneplése
  • Személyes és csoportos jutalmak, csapatépítők
  • Rugalmas munkaidő: választhatsz, hogy 08:00-ra, 08:30 vagy 09:00-re szeretnél járni – ahogy neked kényelmes!
  • És ha nem tud senki vigyázni a kutyusodra – alkalmanként még őt is magaddal hozhatod! :)
  • A próbaidő letelte után home office lehetősége megegyezés szerint

Mi történik majd a kiválasztás során?

Felhívunk, időpontot egyeztetünk, eljössz hozzánk és beszélgetünk. Irodánk a XI. kerületben található egy csendes, kertvárosi utcában. Ha első körben megfelelőnek bizonyulsz, akkor 1-2 kolléga még esetleg rád pillant majd pár kérdés erejéig. Minden esetben kapsz tőlünk visszajelzést – akkor is ha nem téged választottunk valamiért.

Kukkants be irodánk életébe ha többre vagy kíváncsi, és jelentkezz hozzánk!
www.instagram.com/beckandpartners