Állásajánlat: FŐKÖNYVELŐ (MAGABIZTOS ANGOL NYELVTUDÁSSAL - GYÁRTÓCÉGNÉL SZERZETT TAPASZTALATTAL)

Hivatkozási szám: MSTOFOKO-0624

Megbízónk Magyarország egyik legjelentősebb édesipari cége, akik több mint 140 évre visszatekintő, többszörös Superbrand díjas vállalat. Kiváló minőségű termékeik az egész világon nagy népszerűségnek örvendenek, több országban piacvezető pozíciót töltenek be.
Az alábbi pozícióba keresünk számukra új kollégát:

FŐKÖNYVELŐ

Feladatok:
  • A könyvelő csapat (2 fő)  szakmai irányítása, koordinálása, ellenőrzése
  • A számviteli és adószabályok betartása a könyvelésben
  • Pénzügyi és adóbevallások készítése a magyar törvényi előírásoknak megfelelően, rendszeresen és a megadott határidőkön belül
  • Transzferárazási dokumentáció elkészítése
  • A társaság képviselete pénzügyi és adóellenőrzések során
  • Támogatás nyújtása más szervezeti egységek számára a számviteli és adókövetelmények betartása érdekében
Elvárások:
  • Felsőfokú/egyetemi végzettség
  • Mérlegképes könyvelői képesítés
  • Min. 5 év tapasztalat főkönyvelőként
  • Gyártócégnél szerzett könyvelői tapasztalat
  • Magabiztos aktív angol nyelvtudás (közvetlen felettessel, külföldi anyavállalattal való kommunikáció, riportálás)
  • Naprakész számviteli, adózási ismeretek
  • Erős felhasználói szintű Ms office ismeretek (Excel - PIVOT, függvények)
  • Megbízható, pontos, felelősségteljes munkavégzés
Előny:
  • Okleveles könyvvizsgáló képesítés
  • IFRS ismerete
Amit kínálnak:
  • Tapasztalathoz illeszkedő piacképes bérezés + cafeteria
  • Lendületes, barátságos, családias munkahelyi légkör
  • Modern, exkluzív irodai környezet

Munkavégzés helye:

  • Budapest IX. kerület

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük magyar ÉS angol nyelvű frissített önéletrajzzal nyújtsa be jelentkezését!