Állásajánlat: ÁRUHÁZVEZETŐ (DUNAÚJVÁROS)

Hivatkozási szám: MSTARUHD-0623

Ügyfelünk Európa vezető hobbiállat-eledel és - felszerelés üzletlánca, amely 2002 decemberében nyitotta meg első magyarországi üzletét. Ma, 2020-ban 50 áruházuk van országszerte. Széles termékkínálata, munkatársai kiemelkedő szaktudása és állatszeretete Magyarországon is a siker záloga.

Most dunaújvárosi áruházukba keresünk ÁRUHÁZVEZETŐT.

Feladatai:
  • Az áruház tevékenységének irányítása,
  • A vezetőtársak és munkatársak irányítása, az elvégzendő feladatok kiadása, munkájuk ellenőrzése, értékelése,
  • Szolgáltatás, szaktanácsadás nyújtása a vásárlóknak, reklamációkezelés,
  • Áru kihelyezése, kezelése, esztétikus és szakszerű kihelyezése, áruátvétel,
  • Az áruház termékeinek értékesítése, az eredményesség növelése,
  • Folyamatos konkurencia elemzés, javaslattétel a működés fejlesztésére,
  • Személyzetfejlesztésben való részvétel,
  • A fizetési eszközökkel történő visszaélések megakadályozása,
  • Az áruházi rendezvények, aktivitások szervezése és irányítása.

Az ideális jelölt:

  • Középfokú kereskedelmi / boltvezetői szakképesítéssel rendelkezik,
  • Áruházvezetői / műszakvezetői tapasztalattal rendelkezik,
  • Felhasználói szinten kezeli a Microsoft Office programokat,
  • Érdeklődik a kisállattartással kapcsolatos feladatok iránt,
  • Rendkívüli munkabírással és terhelhetőséggel rendelkezik,
  • Képes gyorsan alkalmazkodni, precíz és pontos.
Előny:
  • Targoncavezetői (elektromos targonca típusvizsga) szakképesítés.

Juttatási csomag, ajánlat:

  • Versenyképes jövedelem, bónusz,
  • Dolgozói kedvezmény,
  • Dinamikus csapat,
  • Változatos és érdekes munkakör modern munkakörnyezetben,
  • Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség.

Helyszín: Dunaújváros

Munkaidő: Három havi időkeretben előre meghatározott, max. 12 órás műszakok.

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, kérjük, pályázzon magyar nyelvű önéletrajzával!

Hasonló pozícióink

ÁRUHÁZVEZETŐ (SZOMBATHELY)