Állásajánlat: SENIOR FOLYAMATMÉRNÖK

Hivatkozási szám: MSTOKINJ-0622

Partnerünk nagy múlttal rendelkező gyártó cég, akik jelen vannak a világ számos országában.
Számukra keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

SENIOR FOLYAMATMÉRNÖK

Feladatok:
  • Műszaki fejlesztési projektek előkészítése, dokumentálása, vezetése és kiterjesztésük ütemezése és megvalósítása
  • Műszaki támogatás és kapcsolattartás belföldi és külföldi beszállítókkal és szervezetekkel
  • Új gépek átvételének és validációjának támogatása, az átvétel teljes körű dokumentálása
  • Gépek, rendszerek optimális működésének vizsgálata, elemzése, szükség esetén javító intézkedések kidolgozása, végrehajtása
  • Gyártási-, csomagolási dokumentációk elkészítése, kezelése
  • Termelés működési és minőségi problémáinak elemzése, azokra problémamegoldó és megelőző akciók indítása
  • Vevői reklamációk kivizsgálásában részvétel és akciópontok megoldásának támogatása
  • Javaslattétel folyamatos fejlesztésre irányuló projektek kezdeményezésére és azok megvalósításának támogatása
  • A minőségbiztosítási folyamatok megismerése és betartása, fejlesztésük támogatása
  • Folyamatos fejlesztési szemlélet kiemelt támogatása, Lean és 6 Szigma eszközök alkalmazása

Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki (gépészmérnöki) végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS-Office)
  • Karbantartás (TPM) területén szerzett tapasztalat
  • LEAN és 6 szigma módszertani ismeretek
  • 5-10 év tömegtermelésben szerzett tapasztalat
  • Magabiztos, aktív angol nyelvtudás
  • Strukturált és szisztematikus gondolkodásmód, pontosság, határidők betartása

Amit kínálunk:
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fejlődési lehetőség
  • Stabil vállalati háttér, modern munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Budapest vonzáskörzete

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el frissített önéletrajzát fizetési igény megjelölésével!