Állásajánlat: VILLAMOSMÉRNÖK KARBANTARTÓ

Hivatkozási szám: MSTOVILL-0622

Partnerünk 1989-ben alakult magyar-svájci vegyes-vállalatként. Az indulást a magyar papíripari vállalat dolgozóinak hosszú évtizedes papíripari tapasztalata, a svájci gépgyártás precizitása és a svájci-belga öntapadó gyártás technológiája és know-how-ja segítette. Fő tevékenységük a nyomdai feldolgozásra alkalmas öntapadó papír és fólia alapanyagok gyártása tekercses és íves kiszerelésben.
Csapatukba keresünk új munkatársat

VILLAMOSMÉRNÖK KARBANTARTÓ
pozícióba.

Feladatok:
  • Papírfeldolgozó gépek rendelkezésre állásának biztosítása elektromos szempontból
  • A tervszerű megelőző karbantartások tervezése és irányítása a gépész karbantartó mérnökkel közösen
  • A meglevő karbantartási rendszer fejlesztése gépész karbantartómérnökkel közösen
  • Villamos tartalék alkatrész nyilvántartási rendszer fejlesztése, napra készen tartása
  • Gépeken műszaki módosítások, modernizálások elvégzése/elvégeztetése
  • Felmerülő műszaki problémák megoldása
  • Műszaki dokumentációk folyamatos aktualizálása
  • Beruházások előkészítésében aktív részvétel

Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • 3-5 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Dokumentációk megértéséhez és külföldi szerelőkkel történő kommunikációhoz szükséges angol nyelvtudás ismerete
  • Villamos hajtások ismerete
  • PLC programozási ismertek
  • Villamos rajzok olvasási ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:
  • Karbantartási területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Papíriparban szerzett szakmai tapasztalat
  • Villamosmérnöki végzettség
  • Siemens Step7, TIA Portal programozási ismeretek előnyt jelentenek, későbbi megtanulásuk követelmény

Amit a cég kínál:
  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil munkahely, kiváló munkahelyi légkör
  • Rugalmas munkaidő
  • Laptop és mobiltelefon magánhasználatra is

Munkavégzés helye:
  • Budapest, XXII. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését kérjük, magyar nyelvű önéletrajzával jelentkezzen rá a rendszerünkön keresztül!