Állásajánlat: MÉRÉSTECHNIKUS/METROLÓGUS MUNKATÁRS / Budapest

Állásajánlat: MÉRÉSTECHNIKUS/METROLÓGUS MUNKATÁRS
Hivatkozási szám: METROLOG-0618

Kiismered magad az elektronika világában? Gyorsan képes vagy megtanulni a mérések, vizsgálatok célját és jól kezeled a mérőeszközöket? Szeretsz alapos és precíz munkát végezni és mindezt jól dokumentálni? Képes vagy megtalálni a megfelelő hangot a megrendelőkkel és önálló, felelősségteljes munkát végezni országos lefedettséggel? Rendelkezel angol nyelvtudással?

Amennyiben a fenti kérdésekre igennel válaszoltál JELENTKEZZ, mert ez a lehetőség NEKED szól!

Ügyfelünk egy hosszú ideje sikeresen működő akkreditált kalibráló és vizsgáló laboratórium. Csapatuk mérőeszközök laboros és helyszíni kalibrálását, tisztaterek vizsgálatát, valamint gyógyszeripari berendezések és ellátóberendezések kvalifikálását egyaránt végzi.
Csapatukba keresünk most új munkatársat az alábbi pozícióba:

MÉRÉSTECHNIKUS/METROLÓGUS MUNKATÁRS

Feladatok:

  • Helyszíni kalibrálások, mérések, vizsgálatok végrehajtása
  • Mérési jegyzőkönyv készítése
  • Kapcsolattartás a Partnerekkel

Elvárások:

  • Műszaki irány, legalább technikusi végzettség (villamos vagy gépész alapképzettség) vagy felsőfokú végzettség
  • Helyszíni vagy laborban végzett műszaki mérésekben szerzett szakmai tapasztalat
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás
  • "B" kategóriás jogosítvány és aktív autóvezetés

Juttatások, ajánlat:

  • Szakmai fejlődés
  • Céges gépjármű
  • Céges laptop
  • Céges telefon
  • 13. havi fizetésnek megfelelő év végi jutalom

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Munkaidő: 8 óra
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, magyar nyelvű szakmai önéletrajzoddal pályázz rá a rendszerünkön keresztül!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Középfokú tanfolyam

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Pozíció területei:

  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Műszaki támogatás
  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Technikus

Pozíciószint:

  • Beosztott