Állásajánlat: ÉRTÉKESÍTŐ / Budapest

Állásajánlat: ÉRTÉKESÍTŐ
Hivatkozási szám: ERTKESTO-0617

A tízszeres Magyar Brands díjas partnerünk Magyarország legátfogóbb és független adószakértői, tanácsadói, informatikai és oktatási cége, amely 60 éve támogatja a hazai cégeket és költségvetési szervezeteket adó, adójogi és számviteli kérdésekben. Csapatuk bővítése céljából keressük új kollégájukat az alábbi pozícióba:

ÉRTÉKESÍTŐ

Feladatok:

  • A cég szolgáltatásainak alapos megismerése
  • Meglévő partnerekkel folyamatos, konzultatív kapcsolattartás
  • CRM rendszer és egyéb források alapján potenciális ügyfelek aktív keresése és szolgáltatások értékesítése
  • Kampányok tervezésében és lebonyolításában való aktív részvétel
  • Konkurenciaelemzés
  • Keresztértékesítési lehetőségek maximalizálása
  • Üzletágakkal való szoros együttműködés, az ügyfélélmény maximalizálása
  • Az Értékesítési igazgató által meghatározott tervek teljesítése
  • A CRM rendszer használata

Elvárások:

  • Legalább 3 év szolgáltatás-értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Nyitott, kommunikatív, jó problémamegoldó készség, önálló munkavégzés
  • MS Office haladó felhasználói ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök:

  • Felsőfokú végzettség
  • Adózási és/vagy számviteli ismeretek

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes javadalmazás: havi fix alapbér + jutalék + cafeteria juttatás
  • A feladatkör ellátásához szükséges infrastruktúra
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Jó csapatban való munkavégzés
  • Stabil munkahely

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Elvárt végzettség:

  • Szakközépiskola
  • Gimnázium

Pozíció területei:

  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Területi képviselő/Üzletkötő
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Direkt-/telefonos értékesítés

Pozíciószint:

  • Beosztott