Állásajánlat: KERESKEDELMI KOORDINÁTOR / Budapest

Állásajánlat: KERESKEDELMI KOORDINÁTOR
Hivatkozási szám: KERKOORD-0616

Magyarország egyik legismertebb baba-áruházlánca bővíti csapatát az alábbi pozícióval:

KERESKEDELMI KOORDINÁTOR

Feladatok:

  • Az áruházvezetők segítése a dolgozóik irányításában, az értékesítési feladatok szervezésében és megoldásában, a kapcsolódó folyamatok működtetésében, a reklamációk kezelésében, a munkaügyi feladataik ellátásában,
  • Az áruházvezetők támogatása minden olyan feladatban, ami az áruház működésével és üzemeltetésével kapcsolatosan felmerül
  • Kiskereskedelmi szabályzatok írása, aktualizálása
  • Áruházak látogatása (Budapest és vidék)
  • Áruházvezetők helyettesítése (Budapest és vidék)

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi diploma
  • Dolgozók irányításában szerzett vezetői tapasztalat
  • Minimum 3-5 év kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Kiegyensúlyozottság, türelmesség, derűsség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Magas szintű kommunikációs képesség
  • Képesség az önálló és csapatban történő munkavégzésre
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Terhelhetőség, rugalmasság
  • Stressztűrő képesség

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes alapbér
  • Cafeteria
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Pozíció területei:

  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Területi képviselő/Üzletkötő
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Vezetői pozíciók

Pozíciószint:

  • Középvezető / Menedzser