Állásajánlat: Műszaki Projektkoordinátor (Elosztószekrény-gyártás) / Budapest

Állásajánlat: Műszaki Projektkoordinátor (Elosztószekrény-gyártás)
Hivatkozási szám: MUSZAKIP-0616

Villamos területen dolgozol technikusként vagy mérnökként és elosztószekrényekkel is dolgoztál már? Esetleg eddig az angol nyelvtudásod problémát okozott az elhelyezkedésben? Szívesen bizonyítanál végre egy széleskörűbb feladatkörben? Ha mindezek igazak RÁD TE VAGY A MI EMBERÜNK! Ha ismerős a 0,4kV és elosztószekrények világa, jó szervezőkészséged van és kiválóan kommunikálsz itt a lehetőség továbbfejlődni a világ egyik vezető villamos technológiai vállalatánál!

Partnerünk több mint 25 éve működő villamos kereskedelmi vállalat. A komplett termékpalettában a kapcsolószekrényektől, reléktől, megszakítóktól a biztonsági világítás és az adatátviteli hálózatokig minden megtalálható. Többszörös sikerdíjasok: Business Superbrand és Magyar Termék Nagydíj.

Olyan munkakörnyezetbe várják leendő kollégájukat, ahol kiváló körülmények, fiatalos munkahelyi légkör, nyitott vezetők politikája jellemző. Családos kollégáik számára támogató közeg és munka-magánélet biztonsága jellemzi a mindennapokat.

Ha fontos számodra a munkahely stabilitása itt egy olyan csapatba kerülhetsz, ahol átlagosan több mint 10 évet töltenek el náluk a kollégák. Légy te is része szakterületén igazi profi és kellemes munkahátterű vállalat mindennapjainak, Jelentkezz!

Feladatok:

  • Elosztószekrények gyártási és szerelési projektjeinek koordinációja
  • 0,4 KV-os erősáramú és automatika elosztószekrényekre árajánlatok készítése és szerződések kezelése
  • Projektek során kapcsolattartás és szaktanácsadás a vevő részére
  • Megnyert projekteknél műszaki támogatás és a folyamatok felügyelete

Elvárások:

  • Erősáramú villamos-középfokú végzettséggel vagy villamosmérnöki diplomával rendelkezel
  • Minimum 3 éves tapasztalattal villamos területen, ahol elosztószekrényekben is jártasságot szereztél
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes alapbérezés + éves bónusz
  • Bejárási támogatás
  • Céges telefon + laptop

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Villamosipar teljes spektrumát lefedő termékkört forgalmazó cégnél dolgozhatsz, ismereteid széleskörben bővítheted a villamosiparban
  • Világ egyik vezető technológiai vállalata: 100 éves nemzetközi és 25 éves hazai múlt
  • TE biztosíthatod majd az ügyfeleknek az energiaellátás alapegységét az elosztószekrényeket
  • A munkakörben műszaki tudásod mellett kamatoztathatod egyéb képességeid is: kommunikáció, szervezőkészség
  • Fiatalos csapat, jófej kollégák
  • Modern szemléletet képviselő vezetők
  • Ha olyan csapatot keresel, akikkel jó programokat is lehet szervezni, legutóbb pl. együtt voltak Ultrabalaton sporteseményen és szívesen ülnek be ezen kívül valahová együtt a kollégák néha munka után

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Elvárt végzettség:

  • Szakmunkás / Egyéb szakiskola
  • Szakközépiskola
  • Főiskola
  • Egyetem

Pozíció területei:

  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Villamosmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Projektmérnök/NPI Mérnök

Pozíciószint:

  • Beosztott

Hasonló pozícióink

AUTOMATION MANAGER