Állásajánlat: BESZERZÉSI VEZETŐ

Hivatkozási szám: BESZERZE-0612

Új kihívást keresel karrieredben?

Szívesen dolgoznál egy magyar tulajdonban lévő, családias hangulatú FMCG vállalatnál?

Rendelkezel legalább 3 éves, FMCG szektorban szerzett stratégiai beszerzői tapasztalattal?

Emellett pár évet vezetői pozícióban is eltöltöttél már?

Amennyiben minden kérdésre igennel feleltél, JELENTKEZZ, hiszen téged keresünk Megbízónk számára!

Mit lehet tudni Partnerünkről?

Megbízónk egy FMCG üzletlánc, amely a dél-alföldi régió egyik meghatározó kereskedelmi vállalata.
Csapatukba keresünk most szakembert az alábbi pozíció betöltésére:

BESZERZÉSI VEZETŐ

Milyen feladatok várnak Rád?
  • A társaság beszerzési folyamatainak irányítása
  • A beszerzési csapat vezetése, fejlesztése
  • Készletgazdálkodás
  • Kategória menedzsment
  • Az optimális szortiment, készlet nagyság és forgási sebesség kialakítása, fenntartása
  • Ártárgyalások lebonyolítása, szerződések előkészítése, megkötése
  • Új beszállítók felkutatása, meglévő beszállítókkal való aktív kapcsolattartás
  • Piaci információk, trendek összegyűjtése, elemzése
  • Aktív részvétel az árképzési és a termékpozicionálási folyamatokban
Milyen elvárásoknak kell megfelelned a pozíció betöltéséhez?
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Legalább 3 éves, FMCG szektorban, stratégiai beszerzésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Vezetői tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • Stratégiai szemléletmód, gyakorlatias gondolkodás
  • Határozott fellépés, kiváló tárgyalási készség, vevőorientált gondolkodásmód
Milyen juttatások várnak a pozícióért cserébe?
  • Alapbér + prémium rendszer
  • Céges gépjármű
  • Rugalmas munkaidő
Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül!

Munkavégzés helye: Kiskunfélegyháza

Hasonló pozícióink

REGIONÁLIS KATEGÓRIA MANAGER