Állásajánlat: JUNIOR FACILITY MANAGER (Exclusive irodaházak)

Hivatkozási szám: MSTFACIL-0612

  • Amennyiben szeretnél olyan cégnél dolgozni, ahol igazán szakmai minőségi munka folyik!
  • Amennyiben stabil, piac által elismert cégnél szeretnél dolgozni, pályázd meg ezt a pozíciót!

Ügyfelünk a kilencvenes évek elején alakult, jelenleg Lengyelországban, Romániában, Magyarországon, Horvátországban, Szerbiában és Bulgáriában működik. A csoport alapítása óta kifejlesztett: 65 kereskedelmi objektumot, amely közel 1 200 000 négyzetméter bérleti területet kínál, 8 üzletet vásárolt, kb. 112 000 m2 bérleti területtel, 10 lakossági projektet fejlesztett ki kb. 400 000 m2 alapterülettel. A cég tőzsdén jegyzett, piacvezető a maga szakterületén és Budapesten van a magyarországi központ.

Közel 30 magasan képzett munkatárs dolgozik nagyon igényes irodai környezetben.

A management külföldi, ezért az angol nyelvet naponta kell használni.

Szakértői csapatukba keresünk bővítés céljából új kollégát, az alábbi pozícióba:

JUNIOR FACILITY MANAGER

Feladatok:
  • A helyszíni létesítményfelelősök, műszaki kollégák felügyelete,
  • A szolgáltatási szerződések folyamatos nyomon követése,
  • A saját irodaházak napi látogatása,
  • Részvétel az OPEX kiadásokkal kapcsolatos költségvetés tervezésben,
  • Angol nyelvű technika megbeszéléseken való részvétel,
  • A szerződések műszaki tartalmának összeállítása a jogi és lízingcsapattal,
  • Alvállalkozókkal való szerződéskötések lebonyolítása,
  • Pályázatok, árajánlatok nyomon követése,
  • Riportok, költségszámítások készítése angol nyelven,
  • Részvétel az átadási eljárásban.

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség (építészmérnök-, építőmérnök vagy műszaki végzettség),
  • Legalább 3 év tapasztalat épület üzemeltetés területén nagy létesítményekben,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete.

Előnyök:

  • 5+ év tapasztalat épület üzemeltetés területén,
  • Ingatlanberuházónál szerzett tapasztalat.

Juttatások:

  • Kiváló irodai környezet,
  • Kiegyensúlyozott munkalégkör,
  • Kihívást jelentő feladatok, kiemelkedő karrierlehetőség
  • Multinacionális környezet
  • Stabilitás.

Munkavégzés helye:

  • Budapest, 13. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed, angol és magyar nyelvű anyaggal pályázz!