Állásajánlat: RAKTÁRI ADMINISZTRÁTOR

Hivatkozási szám: RAKTADMI-0610

Szereted az új autókat? Egy pörgős, változatos munkát keresel?
Gyere hozzánk raktári adminisztrátornak! Nálunk mindig történik valami.

Cégünk egy ausztriai székhelyű cégcsoport tagja autóraktározással és autófuvarozással foglalkozik. Budaörsön egy több mint 8000 autót befogadó autóraktárral és 85 autószállító kamionnal rendelkezünk.

Feladatok:
  • Változatos, telepi működéssel kapcsolatos adminisztratív és logisztikai munkák
  • Gépkocsi rakományok átadása, és az ezzel kapcsolatok feladatok ellátása
  • Termékautók kulcsainak kezelése
  • Autómozgatáshoz szükséges feladatkártyák kezelése, adminisztrációja
  • Telepi karbantartások ütemezése, kulcsok előkészítése
  • A telepi pozíciók raktárhelyek rendszerben történő rögzítése
  • Gépkocsik kiadása, átadása
  • Raktári csapatok munkájának, irányítása szervezése
  • Középvezetők munkájának adminisztratív és logisztikai támogatása
Munkaidő:
  • H-P: 07:00-15:40
Munkavégzés helye:
  • Budaörs
Elvárásaink:
  • Rugalmasság, stressztűrő képesség
  • Jó kommunikációs készségek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Tiszta erkölcsi bizonyítvány
  • Megbízható, precíz, korrekt, kiegyensúlyozott személyiség
  • Jó csapatjátékos
  • Angol tudás egy határozott előny lenne
  • Word, Excel, Outlook felhasználó szintű ismerete
Mit nyújtunk?
  • Változatos, bejelentett munka, jó csapat, stabil cég

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, jelentkezz önéletrajzoddal a rendszerünkön keresztül!