Állásajánlat: MINŐSÉGÜGYI VEZETŐ (ÉDESIPARI GYÁRTÓCÉG)

Hivatkozási szám: MSTOMINO-0609

Megbízónk Magyarország egyik legjelentősebb édesipari cége, akik több mint 140 évre visszatekintő, többszörös Superbrand díjas vállalat. Kiváló minőségű termékeik az egész világon nagy népszerűségnek örvendenek, több országban piacvezető pozíciót töltenek be.
Az alábbi pozícióba keresünk számukra új kollégát:

MINŐSÉGÜGYI VEZETŐ

Feladatok:
  • A minőségügyi osztály vezetése, költségvetésének elkészítése és nyomon követése
  • Biztosítja a megfelelő minőségellenőrzést az alap és csomagoló anyagok, félkész termékek, végtermékek tekintetében a cég termékei vonatkozásában
  • Biztosítja, hogy a szervezet Minőségügyi rendszere megfeleljen a vevőknek, belső szabályoknak, az ISO 9001, HACCP, IFS, és más végrehajtott QA/FS rendszereknek, a GMP-nek és más szabályozó rendszereknek.
  • Külső és belső auditok támogatása és azok eredményének elemzése
  • Vevői/fogyasztói panaszok kivizsgálása, szükség esetén kifejleszti a javító intézkedéseket
  • Hatóságokkal való együttműködés koordinálása minőségügy és FS területén
  • Központ támogatása új beszállítók értékelésével
  • Biztosítja az új termékek időbeli értékelését annak érdekében, hogy megfeleljenek a helyi és vállalati szabványoknak

Elvárások:
  • Felsőfokú/egyetemi végzettség – élelmiszeripari mérnök vagy egyéb releváns
  • Min. 5 év tapasztalat  gyártó környezetben élelmiszeripari cégnél minőségügyi területen, ebből legalább 1 év vezetői tapasztalat
  • Minőségirányítási rendszerek ismerete: IFS, HCCP, ISO9001
  • Angol nyelv erős középszintű ismerete szóban és írásban egyaránt - napi szintű kommunikáció szóban és írásban, illetve az interjúk is angol nyelven zajlanak
  • MS Office felhasználói szintű ismeretek
  • Strukturált gondolkodás, határozott személyiség

Amit kínálnak:
  • Tapasztalathoz illeszkedő piacképes bérezés
  • Lendületes, barátságos, családias munkahelyi légkör
  • Multinacionális háttér- Ezáltal stabil lábakon áll a cég
  • Modern, exkluzív irodai környezet

Munkavégzés helye:
  • Budapest IX. kerület

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, kérjük magyar ÉS angol nyelvű frissített önéletrajzzal jelentkezz!

Hasonló pozícióink

ÉLELMISZERIPARI SZAKÉRTŐ