Állásajánlat: SENIOR .NET DEVELOPER

Hivatkozási szám: MSTDEVEL-0605

Szeretnél az ország egyik legnagyobb mobil szoftverfejlesztő cégénél dolgozni?

Úgy döntöttél, szakmai pályafutásodat a Microsoft technológiák megismerésének szenteled és közel állnak hozzád a nyílt szoftver világ keretrendszerei?

Partnerünk jelenleg bővülés céljából keres .NET fejlesztőt változatos projektjeikre, jellemzően pénzügyi - banki, biztosítói, egészségügyi, ipari és K+F (egyetemi kutatási, virtuális valóság, 3D) területeken.

Ha kedvedre való a projekt alapú munkavégzés és szeretsz változatos technológiai hátterű feladatokon dolgozni, akkor nincs más dolgod, mint eleget tenni a lentebb felsorolt pontoknak:

Feladatok:

  • Szoftverfejlesztés ügyfél igények alapján,
  • Dokumentációk és előrehaladás vezetése,
  • Részvétel a közvetlen munkatársak kódjának ellenőrzésében (code review).

Elvárások:

AMI IGAZÁN FONTOS:

  • Felsőfokú műszaki (lehetőleg informatikai / villamosmérnöki) végzettség - ezt komolyan vesszük, nem csak sablon szöveg,
  • Legalább 4-5 év – ha ennél több van, akkor se tartsd vissza pályázatod - fejlesztői tapasztalat az alábbi technológiák valamelyikében:

.NET Core, Angular, TypeScript, UWP, WPF, MVC, Entity Framework.

  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Csapatjátékos attitűd – most nem magányos farkasokat keresünk, itt tényleg fontos, hogy tudj csapatban dolgozni.

BÁR NEM KIEMELTEN FONTOS, DE EZEKNEK A TECHNOLÓGIÁKNAK, MÓDSZERTANOKNAK A MÉLY, VAGY FELÜLETES ISMERETE HOZZÁSEGÍTHET A POZÍCIÓ ELNYERÉSÉHEZ:

EF Core; ASP.NET Core; XAML, Xamarin, CSS; SCSS; HTML; NPM, Bootstra; C#

Razor; Azure; React; Visual Studio; GIT; SSMS; Sonar; JIRA; Azure DevOps ismeretek; MS SQL, T SQL, SQL.

Agile módszertani ismeretek.

AMIT CSERÉBE A CÉGTŐL KAPHATSZ:

  • Pozícióhoz illeszkedő bér,
  • Legújabb technológiák alkalmazása,
  • Nemzetközi projekten való részvétel.
  • Rugalmasság: dolgozhatsz alvállalkozóként, vagy beosztottként, otthonról vagy az irodából.

Munkavégzés helye: Budapest, 11. kerület.