Állásajánlat: SENIOR ÉRTÉKESÍTÉSI ELEMZŐ

Hivatkozási szám: MSTOSENI-0604

Megbízónk Magyarország legjelentősebb édesipari cégcsoportja, akik 150 éves szakmai tudással és számtalan hazai és nemzetközi díjjal rendelkeznek. Fiatalos csapatukba keresnek új munkatársat
SENIOR ÉRTÉKESÍTÉSI ELEMZŐ
munkakörbe.

Feladatok:
  • Elemzések és prezentációk készítése
  • Értékesítési előrejelzések összeállítása és megtervezése
  • Piac alakulásával kapcsolatos elemzések, riportok elkészítése
  • Együttműködés és kapcsolattartás a különböző osztályok vezetőivel
  • Vállalati adatbázis kezelése
Elvárások:
  • Legalább 3 év értékesítési elemző/ értékesítés támogatásában elsajátított tapasztalat
  • FMCG területen szerzett tapasztalat
  • Minimum középfokú végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • MS Excel magas szintű ismerete (Pivot tábla, függvények magabiztos kezelése)
  • Analitikus szemléletmód
Előny:
  • Felsőfokú végzettség
  • Vezetői tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Stabil, barátságos munkahelyi légkör
  • Modern  irodai környezet
  • Multinacionális háttér
  • Kiemelkedő kereseti lehetőség
  • Éves bónusz
Munkavégzés helye:
  • Budapest XIII. kerület- M3-as metróvonal, ezáltal könnyedén megközelíthetők

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, fényképes magyar ÉS angol nyelvű önéletrajzzal pályázzon rendszerünkön keresztül!