Állásajánlat: TERVEZŐMÉRNÖK (MÉLYÉPÍTÉS) / Budapest

Állásajánlat: TERVEZŐMÉRNÖK (MÉLYÉPÍTÉS)
Hivatkozási szám: TERVEZOM-0603

Építőmérnökként végzett?
Szeretne egy professzionális építőmérnöki csapathoz tartozni?
Szeretne komplex tervezési és kivitelezési projektekben dolgozni, mint tervező?

Ha ezekre igen a válasza, akkor még ma pályázza meg ezt a pozíciót!

Ügyfelünk részvénytársaságként működő környezetvédelmi mérnökiroda, 1996-ban alakult és ISO 9001:2001-es minősítés birtokában végzi munkáját. Fő profiljuk: ivó- és ipari víztisztítási, szennyvíztisztítási, iszap- és hulladékkezelési, levegőtisztaság- védelmi problémák mérnöki megoldása.

Csapatukba keresünk most új munkatársat az alábbi munkakörbe: TERVEZŐMÉRNÖK (MÉLYÉPÍTÉS)

Feladatok:

  • Projektekkel kapcsolatos tervezési feladatok koordinálása,
  • Egyes szakági tervezési feladatok elvégzése,
  • Projektek adminisztratív támogatása,
  • Kapcsolattartás a megbízókkal,
  • Részvétel a beruházás koordinációjában, a vállalkozók kiválasztásában, a szükséges engedélyek beszerzésében és a műszaki átadás-átvételben,
  • Ütemtervek készítése, betartatása,
  • Párhuzamos projektek egyidejű kezelése.

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi építőmérnöki végzettség,
  • Legalább 1 év tervezésben szerzett szakmai tapasztalat (csatorna-, közmű-, utak),
  • AutoCad gyakorlott felhasználói ismeret,
  • MS Office felhasználói ismeret.

Előnyök:

  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete szóban és írásban,
  • Jogosítvány.

Juttatások, ajánlat:

  • Családias, fiatalos csapat, modern, felszerelt iroda, stabil munkahely várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Amennyiben felkeltette érdeklődését a lehetőség, jelentkezzen rá önéletrajzával rendszerünkön keresztül!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Pozíció területei:

  • ÉPÍTŐIPAR / INGATLAN: Építészmérnök/Építőmérnök
  • ÉPÍTŐIPAR / INGATLAN: Tervezés

Pozíciószint:

  • Beosztott

Hasonló pozícióink

LAKBERENDEZŐ