Állásajánlat: PROJEKTVEZETŐ (építőipar, magasépítés)

Hivatkozási szám: MSTOPROJ-0602

Partnerünk egy magyar tulajdonban levő három generációs családi vállalkozás, akiknek fő tevékenysége saját tulajdonú ingatlan fejlesztés és beruházás, építőipari kivitelezés, energetikai felújítás az építőipar teljes körét felöleli.
Csapatukba keresünk új munkatársat

PROJEKTVEZETŐ (építőipar, magasépítés)
pozícióba.

Ezek a feladatok várnak rád:
  • Magasépítési projektek teljes körű menedzselése
  • Projektek időbeli és pénzügyi ütemezése, erőforrás-szükségletek meghatározása
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel, alvállalkozókkal, hatóságokkal
  • Alvállalkozók, beszállítók kiválasztása, szerződéskötések
  • Részvétel a kooperációkon
Elvárások:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség (Építőmérnök/építészmérnök)
  • Magasépítési területen szerzett projektvezetői tapasztalat
  • Felhasználói szintű MS office ismeretek
  • Projektszemléletű gondolkodásmód
  • Önálló és precíz munkavégzés
  • Dinamikus, lendületes személyiség
Előny:
  • Aktív, használatban levő angol nyelvtudás
Amit a cég kínál:
  • Kiemelkedő juttatási csomag- Alapbérezés mellett projekt alapú bónusz
  • Céges autó
  • Családias hangulatú, fiatalos, lendületes, rugalmas csapat
  • Stabil céges háttér
  • Változatos, kihívást jelentő feladatok
Munkavégzés helye:
  • Budapest X. kerület
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezzen magyar nyelvű, szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!