Állásajánlat: COMPLIANCE MANAGER

Hivatkozási szám: COMPLIAN-0527

Szívesen dolgoznál az online piac egyik meghatározó vállalatánál?

Rendelkezel jogi diplomával valamint compliance manageri pozícióban szerzett szakmai tapasztalattal?

Erős IT affinitásod van, valamint a gambling iparág sem ismeretlen számodra?

Emellett angol nyelvtudásod is aktív, tárgyalási szintű?

Ha minden kérdésünkre igennel feleltél, téged keresünk a Megbízónk számára, jelentkezz a pozícióra!

Milyen elvárásoknak kell megfelelned a pozíció betöltéséhez?

  • Jogi diploma
  • Legalább 3 éves, compliance manager/belső ellenőr/auditor munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Magabiztos, tárgyalási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Rugalmas, gyors, önálló személyiség
Előnyt jelent a pozíció betöltésénél...
  • Gambling üzletág ismerete, abban szerzett szakmai tapasztalat
  • IT affinitás
  • Online adatvédelmi tapasztalat
  • ISO:27001-es tanúsítványok felülvizsgálatával kapcsolatos tapasztalat
Milyen feladatok várnak rád?
  • Napi ellenőrzési és teszteléskori feladatok elvégzése
  • Adatvédelemmel összefüggő feladatok ellátása
  • Új játékok bevezetésével valamint újra certelt játékokkal kapcsolatos feladatok koordinálása
  • Új szolgáltató bevezetésével kapcsolatos projektek menedzselése
  • Bejelentésekkel kapcsolatos intézkedések ellátása
  • Kapcsolattartás a hatósággal és az auditorral
  • Kapcsolattartás a játékszolgáltatók munkatársaival
  • A junior compliance manager munkatárs felügyelete
  • Tanácsadás az ügyfélszolgálat részére
  • Due diligence
  • Havi statisztikák elkészítése

Milyen juttatások várnak a pozícióért cserébe?

  • Szakmai tapasztalatnak, felelősségi körnek megfelelő bérezés
  • Utazási támogatás
  • Rugalmas munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest, II. kerület

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed szakmai anyagoddal rendszerünkön keresztül!