Állásajánlat: SZAKÁCS

Hivatkozási szám: MSTSZAKA-0521

Szeretne egy műszakban, 100%-ban bejelentett munkaviszonnyal dolgozni?

Szeretne kreatív munkakörben elhelyezkedni, ahol önállóan végezheti feladatait, mégis csapatmunka segíti?

Akkor ez a lehetőség Önnek szól!

Ügyfelünk egy dinamikusan fejlődő, a közétkeztetésben 30 éve országosan jelenlévő cég, amely számos iskolát, óvodát, bölcsődét, szociális intézményt lát el szolgáltatásaival.

Folyamatosan bővülő, nagy létszámú csapatukba keresünk most SZAKÁCS kollégát.

Feladatok:

  • 2500 adagos főzőkonyha szakács feladatainak ellátása.

Elvárások:

  • Középfokú szakács képesítés,
  • Min.1 év nagyüzemi vagy közétkeztetési főzőkonyhán szerzett tapasztalat (2000-3000 adag),
  • Érvényes tüdőszűrő papír (egészségügyi kiskönyv),
  • Pontos, precíz munkavégzés,
  • Kreativitás, jó szervező készség,
  • Önállóság.

Ajánlat:

  • Stabil, hosszútávú, 100%-ban bejelentett munkalehetőség,
  • Pozícióhoz illeszkedő, korrekt bérezés,
  • Napi kétszeri ingyenes étkezés,

Munkavégzés helye: beosztás szerint Budapest és környékének különböző helyszínei (főleg 10. és 19. kerület).

Munkaidő: napi 8 órában, hajnali munkakezdéssel. Alkalmanként hétvégi munkavégzés.

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, jelentkezzen magyar nyelvű önéletrajzával, BÉRIGÉNYÉNEK és a MUNKÁBA ÁLLÁS VÁRHATÓ IDŐPONTJÁNAK feltüntetésével!