Állásajánlat: WEBFEJLESZTŐ (VÁLLALKOZÓI SZERZŐDÉSSEL)

Hivatkozási szám: WEBFEJLE-0520

Orvosi szoftverek és applikációk fejlesztésére keresünk WEBFEJLESZTŐ kollégát partnercégünkhöz!

Országosan bárhonnan végezhető a munka, home office-ban alvállalkozói szerződéssel!

Amennyiben rendelkezel pár éves, PHP fejlesztésben szerzett szakmai tapasztalattal, valamint Delphi fejlesztésben is rendelkezel ismeretekkel, JELENTKEZZ a pozícióra!

Ha mobilapplikáció fejlesztésben is van tapasztalatod, még nagyobb eséllyel indulsz a munkakör elnyerésére!

Partnercégünk egy web-hosting szolgáltatást nyújtó vállalat, csapatukba keresünk most munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

WEBFEJLESZTŐ

Milyen elvárásoknak kell megfelelned a pozíció betöltéséhez?
  • Szakirányú végzettség
  • Legalább 3 éves, PHP fejlesztésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Delphi fejlesztésben szerzett szakmai tapasztalat
  • MySQL adatbázis ismerete
  • Képesség az önálló munkavégzésre, munkaszervezésre
  • Kreatív gondolkodás
  • Nyitottság a folyamatos home office-ban történő munkavégzésre
  • Vállalkozói szerződéssel történő foglalkoztatás preferálása

Előnyt jelent…
  • Mobilapplikáció fejlesztésben szerzett szakmai tapasztalat

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Webfejlesztés, valamint applikáció fejlesztés teljes körű lebonyolítása
  • A meglévő web alapú és orvosi desktop szoftverek továbbfejlesztése
  • A fejlesztési igények egyeztetése, folyamatos kapcsolattartás a fejlesztési vezetővel
  • Új fejlesztési projektek koordinálása

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül!

A vállalat központja: Budapest, V. kerület