Állásajánlat: DIVÍZIÓVEZETŐ ( Kromatográfiás analitikai műszerek )

Hivatkozási szám: MSTOKROM-0520

Partnerünk egy szakterületén piacvezető vállalat, mely kiváló minőségű kémiai analitikai, patológiai, valamint vákuumtechnológia területeken alkalmazott készülékeket, termékeket forgalmaz, és biztosítja ezek magas színvonalú támogatását a vevőszolgálat, a szerviz és az oktatás területén. Ügyfeleik részben az állami szektorból, részben a versenyszférából kerülnek ki, együttműködnek vegyipari cégekkel, gyógyszergyártó vállalatokkal egyaránt. Sikereik eredményeképp kollégát keresünk számukra a következő munkakörbe:

Kromatográfiás analitikai műszer

DIVÍZIÓVEZETŐ

Főbb feladatok:
  • 3 – 4 fős értékesítői és back office csapat operatív irányítása – minden, ami ebbe tartozik pl. motiválás, értékelés, egyéni tervek kialakítása, visszajelzések, stb.
  • A divízió árbevételi tervének teljesítése
  • Aktív piaci értékesítői munka – kb. az idejének 70-80-%-át ezzel kell töltenie
  • A divízió árbevételének növelése, az ehhez szükséges irányok és feltételek tervezése, meghatározása – piac monitoringja
  • Riportolás, a szükséges adminisztráció elvégzése
  • Együttműködés a cég menedzsmentjével és az külföldi szervezeteivel
  • Új piaci területek kiaknázása és bevezetése, üzletfejlesztés

Elvárások:
  • Felsőfokú – mérnök szakirányú – végzettség
  • B2B értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban (riportok és a felsővezetőkkel való kommunikáció során kell használni napi szinten)
  • Magas szintű Excel ismeret, pl. Pivot táblák napi szintű használata
  • Management szemlélet, határozott vezetői attitűd
  • Piac ismerete, kapcsolatok
  • Jogosítvány, utazás szeretete (belföldön)

Előny:
  • Vegyészmérnök végzettség

Amit a cég kínál:
  • Versenyképes bér
  • Jutalék (forgalomhoz, árbevételhez ill. profithoz kötve) – összege: nincs felső határ
  • Céges autó, telefon, egyéb informatikai eszközök, stb.
  • Hosszútávú munkalehetőség egy piacvezető vállalatnál
  • A legmagasabb színvonalra és szakértelemre törekvő cégkultúra és csapat
  • Céges programok, rendezvények

Munkavégzés helye:
  • Budapest, XI. kerület

Amennyiben szimpatikus a lehetőség, jelentkezzen frissített önéletrajza csatolásával!

Hasonló pozícióink

FOLYAMATFEJLESZTÉSI SPECIALISTA