Állásajánlat: LOGISZTIKAI RÉSZLEGVEZETŐ (MŰANYAGIPARI SZEGMENS - SZABOLCS-SZATMÁR-BEREG MEGYE)

Hivatkozási szám: MSTOLOGI-0520

Megbízónk egy 60 éve alakult, műanyagipari termékek gyártásával foglalkozó nemzetközi hátterű cég.

LOGISZTIKAI RÉSZLEGVEZETŐ
pozícióba.
Feladatok:
  • Logisztikai egység irányítása
  • A logisztikai területekhez tartozó munkatársak (több mint 30 fő) szakmai irányítása, motiválása, fejlesztése, feladataik meghatározása és a teljesítés folyamatos ellenőrzése
  • Raktári, logisztikai folyamatok irányítása, ellenőrzése, fejlesztése
  • Áru mozgások ellenőrzése, kezelése, dokumentálása, készletmenedzsment (készletfigyelés, készlettervezés, MRP)
  • Raktári rend alakítása, fenntartása
  • Szállítmányozási teendők kezelése, irányítása
  • Erőforrások koordinálása, tervezése
  • Dokumentációk, EKÁER rendszer kezelése
  • Időközi és év végi leltár készítése
  • Operatív logisztikai folyamatok tervezése, kidolgozása, ellenőrzése, mérése, elemzése és folyamatos fejlesztése
  • Raktárak működési rendjének meghatározása, ellenőrzése, összehangolása
  • Ügyfelek forgalmának és szolgáltatások minőségének (KPI) követése, havi jelentése
  • Szerződések, ajánlatok kialakítása
  • Költségek folyamatos optimalizálása
  • Vezetői és tulajdonosi jelentések, nyilvántartások készítése
  • Informatikai háttér felügyelete, szükséges fejlesztések koordinálása
  • Innovatív megoldások bevezetése a logisztikai területen
  • Logisztikai folyamatokkal és a napi működéssel kapcsolatos megrendelések lebonyolítása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Min. 3-5 év tapasztalat logisztikai területen gyártó környezetben
  • Min. 1 év vezetői pozícióban szerzett tapasztalat
  • Erős középszintű angol (a felső vezetéssel a kommunikáció angol nyelven van)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Ms office felhasználói szintű ismeretek

Juttatások:
  • Alapbér +  13. havi bónusz
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök (laptop, mobiltelefon)
  • Stabil hátterű cég, hosszútávú munkaviszony

Munkavégzés helye:
  • Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Amennyiben tapasztalatait tekintve megfelel az elvárásoknak és szimpatikus Önnek a lehetőség, úgy jelentkezéséhez kérjük csatolja frissített szakmai önéletrajzát!