Állásajánlat: ÁRUFUVAROZÓ (KECSKEMÉT)

Hivatkozási szám: MSTARUFU-0519

Olyan helyen szeretne dolgozni, ahol minden nap hazamehet a családjához?
Olyan helyet szeretne, ahol hétvégén nincs munkavégzés?
Fontos Önnek, hogy megbízható és folyamatosan karbantartott gépjárművekkel dolgozzon?

Akkor ez a lehetőség most Önnek szól!

Ügyfelünk Magyarország vezető villamossági anyag kereskedelemmel foglalkozó cége, mely 31 szaküzletével és 2 webáruházával már 26 éve meghatározó szereplője a villamossági piactérnek.

Folyamatosan bővülő csapatunkba keresünk most új munkatársat az alábbi pozícióba: ÁRUFUVAROZÓ - KECSKEMÉT.

Munkanapok: hétfőtől péntekig (HÉTVÉGÉN MUNKAVÉGZÉS NINCS).

MUNKAIDŐ:
06:00 órától - 14.30 óráig (30 perc munkaközi szünettel)

Feladatok:

  • Belföldi fuvarfeladatok ellátása,
  • Termék kiszállítás meghatározott útvonalon,
  • Pontos, gyors, sérülésmentes fuvarozás.
Elvárások:
  • Középfokú végzettség,
  • B kategóriás jogosítvány 3,5 tonnás gépjárműre,
  • Igazolható, minimum 2 éves gépjárművezetői gyakorlat 3,5 tonnás gépjárműre,
  • Jó fizikai erőnlét, rakodási tapasztalat,
  • Rugalmasság, terhelhetőség, megbízhatóság.
Előnyök:
  • C kategóriás jogosítvány,
  • Targonca vezetői engedély,
  • GKI kártya megléte,
  • Villamossági termékismeret.
Juttatások, ajánlat:
  • Főállású munkaviszony,
  • Versenyképes fizetés,
  • Cafeteria,
  • Havi jutalom lehetőség,
  • Éves bónusz,
  • Szakmai képzési lehetőség.

Egyéb információk:

  • Munkanapok hétfőtől péntekig tartanak,
  • Stabil, hosszútávú, bejelentett munkalehetőség,
  • Pontos kifizetés és elszámolás.

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, kérjük, magyar nyelvű önéletrajzzal pályázzon!